Polecane posty

Tadek32    0

Witam.. 

Wymieniał ktoś przegub trójkątny w joysticku na kulki ? 

Jak się do niego dobrać i wyjąć ? 

A znowu jak wsadzić nowy by niczego nie uszkodzić ? 

Z góry dziękuję i proszę o podpowiedzi 😃

Edytowano przez Tadek32

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piotragro
      Witam. Dziś podczas belowania zatkało mi w prasie podbieracz było to dosyć szybkie. Ciągnik stracił moc zgasł i zaczął lecieć dym za rozrusznikiem. Co to może być ? I czy długo na tym pojeżdżę bo fajnie by było skończyć sezon bez napraw. Ogólnie wszystko po odetkaniu zatkanej prasy działa.
    • Przez DamianChuchro
      witam montował ktoś zestaw naprawczy angielski do mf255 ,3p https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-silnik-ursus-mf-255-angielski-8314048228?utm_medium=app_share&utm_source=facebook jeśli tak to czy warto ?
    • Przez DamianChuchro
      Witam. Gdzie dostanę uszczelkę pod głowice do 3p, mf255 z firmy glaser?
    • Przez Mateusz1810
      Gdzie mogę kupić uzywany ,nowy przyśpieszacz półbiegu + kosz  nigdzie nie mogę znaleźć może wy mi podpowiecie
    • Przez hubertb123
      Cześć poszukuję jakiegoś zastępstwa zamiast klimatyzacji do tego ciągnika interesuje mnie aby było na ciepłe i zimne powietrze i aby chłodziło lub grzało tak mocno jak klima czy macie jakieś takie urządzenia podsyłajcie linki do nich. Nie chcę zakładać klimy bo mam budżet ograniczony

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj