News
MarcinLeparadom

Claas Jaguar 860-Opadajacy heder

Polecane posty

Witam. 

Posiadam claas jaguar 860 z 97 roku. 

Mam następujący problem. 

Heder opada na ziemię. Podnosząc do góry nie ma żadnego problemu, mogę go zatrzymać w każdej pozycji. Natomiast opuszczając na dół nie da się hedera zatrzymać opada na samą ziemię. Po kilku próbach wciśnięcia przycisku do góry heder zaczyna się podnosić. 

Miał ktoś podobny problem? 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez skalka
      Witam.
      Podpowiecie jak wymienić łożysko w tym elemencie ze zdjęcia?
      Wie ktoś może co to za model sieczkarni?
      pozdrawiam
      Marcin

• Przez Piters182
      Piszcie wszystkie marki nowych sieczkarni samojezdnych. 
    • Przez CiapekTV
      Siemanko wszystkim   Mam prośbę piszę od razu i proszę o opinie posiadaczy lub osoby które się orientują w temacie.
      Pytanie brzmi czy kosiarka bijakowa nada się do słomy , czy da radę ściąć bez zapychania czy innych usterek, owszem myślę nad starym Orkanem 2 ,ale czasu nie mam na naprawy i chciał bym nowy sprzęt bez zbędnych napraw. Ciągnik jaki będzie pracował z sieczkarnią to MF 135 mocowo podobny do (235/2812) 
       Z góry dziękuję za opinie Pozdrawiam 
    • Przez mateusz0045
      Czy ktoś posiada taki sprzęt , jesli tak to prosiłbym o podpowiedzenie mi wszystkich informacji które mogły by mi pomóc w użytkowaniu takiej maszyny . Jak z dostępnością części ? Czy mogę kupić gdzieś katalog do sieczkarni SF 6000 . Ewentualnie co się najczęściej psuje .
      Wady zalety itp...
    • Przez falconeyes
      jak w temacie, będę wdzięczny za informację dot. ceny skoszenia 1 ha kukurydzy w danym rejonie (województwie)
      pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj