Polecane posty

hubal38    3

nie polecam chrzestny kupil od niego zetora 7245 odpicowany tylko z zewnatrz reszta zalana olejem co smieszne mial calkiem odlaczony filtr paliwa a przewody na wezelek w polu okazalo sie ze bierze olej i jeszcze pare innych usterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warlok20    0
35 minut temu, heniek36 napisał:

za 20000 tys czego wy chcecie opony nowe nie zniszczony chyba że to nie ten na sprzedaż

Dokładnie:)

 

Widać z zewnątrz ciągnik ładnie się prezentuję, a czy wszystko z nim będzie w porządku? Raczej nikt Ci tego nie zagwarantuje. Ja przy zakupach używanych maszyn wychodzę z założenia, że cena nie odzwierciedla stanu... Dlatego kupuję tańsze  z założeniem, że trzeba włożyć pieniądze i potem jeździć kupę lat. Pamiętaj to są Twoje ciężko zarobione pieniądze i wydaje mi sie, ze lepiej kupić ciągnik za 15 tysięcy i włożyć 5-10 tysięcy i mieć rakietę niż kupić za 30 i mieć to samo co za 15...

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2131

Wiadomo że trza będzie go naprawiać ale części w miarę tanie a i naprawa prosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    210

Popatrzche chociarzby na ten łańcuch i dolny zaczep jak jest przykręcony, to już powinno dać do myślenia co to za handlarz , kupić złom w Angli nowe błotniki opony troche farby i zetorek jak ta lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3939    200

Już sprzedany także nic z tego nie będzie, był wzięty w rozliczeniu podobno za Zetora z napędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2131

Bylo brac, nawet jakby tzra bylo cos remontować to i tak sie opłacalo bo oponki mial ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    210
rafal3939 napisał:

Już sprzedany także nic z tego nie będzie, był wzięty w rozliczeniu podobno za Zetora z napędem.

Bajki ci opowiada, on te zetory ściąga z Angli, nie chcieli byście widzieć jak one wyglądają przed pseudo ,,remontem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chromek    303

Widać że typowy handlarzyna i widać że się ludzie nadal dają łapać na nowe opony :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2131

A kogo obchdozi jak wyglada wazne jak teraz wyglada, a mechancizne go poprawic to kazdy pseudo pijaczek emchaniks e poradzi bo to prosty ciagnik jak budowa cepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3939    200

Miałem wczoraj dzwonić ale niedziela i tak wyszło. Dzień tylko ogloszony. Miał Polska tablice więc raczej nikt nie sprowadza i rejestruje. Może coś się jeszcze trafi, nie musi być Zetor, inny w tych pieniądzach ok 60 km i wspomaganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    210
rafal3939 napisał:

Miałem wczoraj dzwonić ale niedziela i tak wyszło. Dzień tylko ogloszony. Miał Polska tablice więc raczej nikt nie sprowadza i rejestruje. Może coś się jeszcze trafi, nie musi być Zetor, inny w tych pieniądzach ok 60 km i wspomaganie.

bo pewnie długo już stał i wkońcu go zarejestrował żeby szybko się go pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Obi32
      Witam, można ten luz na przedniej osi jakoś wyregulować?

    • Przez ddd4233
      Witam czy może ktoś z was instalował zewnętrzny rozdzielacz zamiast tego oryginalnego ? (Zepsuty rozdzielacz nie potrzebuje ehr)  już mam wypatrzony rozdzielacz 3 sekcie (dwie pływające jedną zwykła ) z podłączeniem nie będę miał problemu. Tylko chodzi o to że na jednym poście w forum widziałem jak ktoś zakładał rurkę taka dłuższa(c360)  ta od tłoka potem widziałem jak ktoś zakładał rurkę tą od powrotu też od c360 . I teraz moje pytanie jest takie  czy zamiast tego rozdzielacza co jest w środku w zetorze założył bym adapter taki od c360 to by miało prawo chodzić? Dodam zdjęcie poglądowe o jakie elementy mi chodź . Prosił bym o pomoc

       

    • Przez Obi32
      Zetor 7745, rok 1990,.sprowadzony z Finlandii, 3800 mtg. 
      Po regeneracji pompy jak to bywa trzeba, ustawić kąt wtrysku. No i tutaj zaczynają się schody tak mnie zastanawia bo mam te 3 kreski ale przed demontażem kreciłem jeszcze kołem zamachowym i paliwo drgalo w pierwszej sekcji zupełnie w innym miejscu A dokładniej 1/3 obrotu koła zamachowego dalej.Dodam że ciągnik chodził dobrze przed regeneracją pompy jak i ustawieniu kątu na znakach i normalnie odpala, tylko dlaczego paliwa na kapilarce drgało w innym miejscu. Może ktoś miał podoby problem i wie jaka jest przyczyna. Z góry dzięki za odpowiedź!
    • Przez raven18
      Hej, ma ktoś zamontowane wewnętrzne lusterko na ramce tylnej szyby, do łatwiejszego zaczepiania maszyn (na zaczep hitch, który jest nie widoczny za zaczepem do przyczep jednoosiowych i trzeba na czuja podjeżdżać). Oglądałem zdjęcia ciągników i nie znalazłem jak to w sumie wygląda, czy to dobry pomysł skoro chyba nikt nie montuje? 😎 
    • Przez dawidkrawczyk
      Witam, jestem w posiadaniu Zetora 5211 i chciałbym założyć przedni napęd od Zetora 5245. I właśnie przychodzę z pytaniem co trzeba przerobić w skrzyni biegów żeby wszystko ze sobą współpracowało?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj