suzuki18l

renalt 110 54 pewien problem

Polecane posty

suzuki18l    33
Napisano (edytowany)

panowie jak wybić ten bolczyk od siłownika 

60755422_320348878864270_6300957726084169728_n.jpg

Edytowano przez suzuki18l

Partyzant85    462
Napisano (edytowany)

Przyspawać kawałek gwintu do sworznia, dobrać tuleję o większej średnicy niż sworzeń, oprzeć tulejkę o ramię, podkładka nakrętka na śrubę i kręcić może wyjdzie

Edytowano przez Partyzant85

<<aF TEAM>>

witejus    924

nie zapomnij wykręcić zabezpieczenia sworznia

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Wiatru
      Witam mam prośbę dotycząca Ciągnika Deutz Fahr Agroton K110 tylko że czerwonego i z innymi światłami tak mi wytłumaczył pan Suchy z firmy Grasdorf z Krapkowic. Moja prośba jest taka aby ktoś nakierował mnie jak ten ciągnik wygląda czyli może jakieś fotki ktoś ma lub wie jak to znaleźć. Był bym bardzo wdzięczny za każde info
    • Przez zimrex
      Witam serdecznie moje pytanie dotyczy new holland ts 110  bo mam okazję kupić takiego za 59000zł byłby to główny ciągnik na gosp 30ha wszystkie ciężkie prace by robił
      Na co zwrócić uwagę przy oględzinach 
      Jkie ma spalnie jak z awaryjnośćią 
      Z GÓRY DZIĘKUJĘ 
    • Przez Pele94
      Witam wszystkich.  
      Przyszedł czas za zakup ciągnik i wybór padł na case mx 6 tłoków z silnikiem  cumminsa. 
      Niestety od dłuższego czasu nie mogę znaleźć nic ciekawego  w Polsce ani na strona internetowy.
      Może ktoś z was ma takiego case na sprzedaż a może wiecie kto ma, Mozę stoi u handlarza gdzieś na placu 
       Mogę też sprowadzić samemu  z zagranicy ,macie może jakieś ciekawe strony www z maszynami z zagranicy tupu Francja Niemcy.
      Liczę na pomoc z waszej strony. Pozdrawiam ! 
    • Przez Gawron9204
      Witam mam problem z załączeniem wom przy swoim świeżo zakupionym same laser 110 z 1989roku. Chciałbym się dowiedzieć czy jest tam jakaś blokadą bo w żaden sposób nie mogę ruszyć dźwigni od wom... Mam jeszcze jeden problem,mianowicie nie wiem co to za kontrolka ta po prawo niżej...

• Przez Majkel92
      Witam, czy możliwe jest zamontowanie Wyjścia wałka WOM w komunalnej wersji Renault Ergos 110 z 2002, która go nie posiada? Google nie pomogło ;). Ewentualna opcja to silnik hydrauliczny, lecz nie wiem czy to dobre rozwiązanie, mała moc :(. Ciekawi mnie czy można zamontować wyjście na oryginalnych częściach bez amatorskich przeróbek. Oto zdjęcie renówki.
      Zdjęcie z tyłu. 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.