Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będę siał konopie siewne. Wiem, że warto je nawieźć 200 kg azotu na hektar, tylko nie wiem w jakiej formie podać ten azot. 

Macie jakieś sugestie? Saletrę amonową po prostu? Mocznik? 

Opublikowano

Polifoska 6 pod jesienną orkę lub jeśli masz lepsze stanowisko 150 kg P i K, niektórzy używają obornika granulowanego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam!
      Jestem nowy na forum. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was miał kiedyś jakąś styczność z konopiami siewnymi, włóknistymi. W Polsce istnieje możliwość legalnego uprawiania tych roślin, jednak wymaga ona specjalnego zezwolenia. Jak z cenami? Powiem szczerze, że od kilkunastu dni przeszukuję sieć w celu zdobycia jak największej ilość informacji o konopiach siewnych, jednak jest ich dość mało i większość z nich pochodzi sprzed kilku lub kilkunastu lat.
    • Przez milosznik
      Czy ktoś z Was orientuje się, jakie warunki trzeba spełniać, aby rozpocząć uprawianie konpii włóknistych? Jakie pisma trzeba napisać, dokąd złożyć. Niewiele osób się tym zajmuje, a już słyszałem o kilku ludziach, którzy zajmują się tworzeniem różnego rodzaju tkanin, więc miałbym zbyt Podzielcie się prosze wszelkimi informacjami jakie macie
    • Przez TomaszGDA
      Witam
       
      Jestem zainteresowany zakupem plew konopnych dobrze wysuszonych. 
      Możemy również już ustalić warunki na skup w przyszłym roku.
      Płacę 3000zł za 1000kg . Mniejsze ilości również chętnie kupię.
       
      kontakt email  ts782536@gmail.com  
       
      Tomasz
    • Przez trafer
      Witam,
      Chciałbym się dowiedzieć czegoś o takich agregatach jak janpol, euromasz, czy jest różnica miedzy nimi   a powiedzmy agromaszem? 
       
    • Przez TomaszGDA
      Skupujemy plewy konopne prosto z pola lub suszone. 
      Za plewy suszone oferujemy 8zł za kg, cena plew świeżych do uzgodnienia.
      Rolników zainteresowanych kontraktem na ten rok prosimy o kontakt na email info@cannapol.com lub telefon +31 648 88 44 96
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v