podol21

Sprzedam -Sadzarka s 211. Oryginał

Polecane posty

podol21    0

Witam. Sprzedam sadzarke s211. Sadzarka w oryginale . Pasy w dobrym stanie. Redlice talerzowe. Cena 2200 do negocjacji. 513702448. Mazowieckie. Powiat płocki. 

IMG_20190120_122435.jpg

IMG_20190120_122428.jpg

IMG_20190120_122400.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maciej2468
      Witam mam pytanie do doświadczonych plantatorów z racji tego iż planuje niedługo zasadzić czosnek wiosenny (harnaś) nie moge znaleść odpowiedzi na pytania dotyczące sadzarki.
      Jeżeli sadzimy czosnek sadzarką ciągniętą za ciągnikiem to jak spadają te ząbki bo doszły mnie wieści że jeżeli spadnie w ziemie na bok to nie bedzie się nadawał do sprzedaży (nie bedzie dobrze wykształcony).
      Czy musi upadać "dupką w dół" czy jak ???
      Czy takie sadzarki zdają egzamin ?

      http://allegro.pl/sa...4001400202.html

      czy musi to być inna jakaś specjalna z chwytakami itd ?
      Z góry dziękuje za szybką odpowiedź Maciej.
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.
       
    • Przez LsGelu
      Witam,

      Mam do sprzedania sadzarkę czeską, stan bardzo dobry. Przez ostatnie lata używana sporadycznie. Dorobione wałki z tyłu, ponieważ służyła także jako obsypnik. Jest oczywiście możliwość ich demontażu. Zakonserwowana i garażowana. Dokładam do niej nadstawkę i zębatki regulujące. Cena podlega negocjacji. Jestem z województwa Lubelskiego.

      Film przedstawiający pracę sadzarki:


      CENA: 1500zł do negocjacji
       

    • Przez PiotrG94
      Witam, posiadam 26 letni już, oryginalny silnik Adnoria sw 400 produkowany na licencji silników Leyland. Silnik pochodzi z zakładów produkcyjnych Andoria Andrychów. Jest on w oryginalnym stanie, kompletny, NIGDY NIEUŻYWANY z oryginalnymi plombami i zaślepkami zakładowymi.
      Czy może on mieć już jakąś wartość zabytkową? 
      Posiadam do niego kompletną dokumentację wraz z kartą gwarancyjną. Ekspertów proszę o wycenę i ewentualne propozycje kupna.










    • Przez Farmer79wlkp
      Kupię sadzarkę na pasach dwu rzędową do ziemniaków s-211 lub młodszy model.
      Najlepiej woj.wielkopolskie ale jak sadzarka będzie tego warta mogę dojechać w każdy zakątek kraju.
      Szukam także formownicy do ziemniaków dwu rzędowej na 70-75cm Remprodex Bomet lub inna o podanej szerokości.
      Będę  wdzięczny za jakieś konkretne namiary na sprzęt oczywiście w rozsądnej cenie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj