holland95

Siewniki pneumatyczny

Polecane posty

ZELKOW    1295
raczej to jest obojętne, ale czemu chcesz na sucho zaprawiać? przecież o wiele słabiej jest pokryte ziarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

Ja raz siałem u klienta zaprawiane na sucho i nigdy więcej nie podejmę się siewu podobnie zaprawianych chyba że w kombinezonie antychemicznym używanym w wojsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holland95    0
Dnia 31.12.2018 o 20:03, ZELKOW napisał:

raczej to jest obojętne, ale czemu chcesz na sucho zaprawiać? przecież o wiele słabiej jest pokryte ziarno

Tylko raz z ciekawości się pytam czy też da radę 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheJanekTV    60

Bez problemu da radę. Przy zaprawianiu na mokro ja i tak nie sieje od razu bo zaprawiam dzień albo dwa przed siewem i w worki sypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez daizor
      Tak jak w temacie chcę zmienić w mojej szóstce fotel ponieważ jest ona wykorzystywana w b. dużym stopniu w gospodarstwie, a fotel "oryginalny" jaki posiadam daje bardzo niezapomniane (negatywne) wrażenia podczas jazdy po nierównym terenie (siłowniki szybko siadają i wtedy fotel zachowuje się jak trampolina).
      Powiedzcie mi czy stopień komplikacji przy montażu fotela "na sprężone powietrze" jest duży? Może ktoś ma już takowy zamontowany? Dużo roboty z odpowiednim przymocowaniem takiego fotela? Aha noi najważniejsze a więc czy istnieje jakaś realna alternatywa (tańsza oczywiście) dla powyższego typu fotela aby nie stracić zbyt wiele z jakości siedzenia podczas pracy w ciągniku?
       
       
      A powiedzcie może warto byłoby samemu pomyśleć nad taką konstrukcją? Bo można by zastosować po prostu siłowniki pneumatyczne zamiast zwykłych przy siedzeniu (trzeba by odpowiednio dobrać "skok" siłownika ) oraz kompresor 12V (nie jestem w temacie ale mógłby istnieć problem odporwadzenia nadmiaru powietrza(?) ). Wiem wiem może trochę szalony pomysł ale warto przedstawić koncepcję ;[ Może ktoś posiada zdjęcia przykładowego "środka" takiego fotela aby można było podejrzeć pewne rzeczy?
    • Przez KiQ
      Witam wszystkich. Niestety nie zanlazłem nic na forum (może źle szukalem) Chciał bym sie dowiedzieć opini od użytkowników siewników z tej firmy. Jak sie spisują redlice talerzowe itp
    • Przez patryk90
      Witam. Plnie potrzebuję katalogu części do tego siewnika
    • Przez ziutek92
      Witam potrzebuje pomocy jak zrobic zaby widziec kiedy dana sekcja w seinbiku nie sieje dodam ze sekcja jest napedzana lancuchem i ma zabezpiecznia w postaci 4 kolkow plastikowych jezeli kolki zostana zsciecte lanchu przestaje sie krecic i wtedy aby sygnalizowało ze dana zekcja z siewnika nie sieje aq druga opcja to zasyp ziarna aby wiedziec kiedy juz sie konczy ziarno rozmawiałem z gosciem ze mozna zastosowac czujnik do ktorych podam linki http://allegro.pl/czujnik-fotoelektryczny-g18-3a10pc-fvat-wroclaw-i4122635677.html http://allegro.pl/czujnik-pojemnosciowy-cm30-3015pc-fvat-wroclaw-i4122635712.html prosiłbym o fachowa pomoc i roziwaznie problemu z gory dziekuje i pozdrawiam
    • Przez lantierka
      Witam
      W tym roku mam zamiar przechować rzepak ze zbiorów do jesieni. Mam pytanie czy przy transporcie przenośnik ślimakowy i dmuchawa do zboża nie będą uszkadzały nasion ??? Ewentualnie na co należy zwrócić uwagę przy przechowywaniu - niska wilgotność przy załadunku -7 % tyle wiem ale może ktoś podpowie na co jeszcze zwrócić uwagę . Sypie do bina 100. dzięki pozdro
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj