Skocz do zawartości

Polecane posty

Fujitsu    13
sprzedam kombajn rok 87 garażowany posiada stół do rzepaku oraz sieczkarnie większość pasów nowych możliwość sprawdzenia podczas żniw.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Małyrolnik
      Witam , mam żamiar zakupić pług fortschitt b201 , i mam pytanie , czy dobre są , jak z częsciami do nich wygląda , i nadaje się do ursusa 1614 ?  mam  okazje kupić za 3 tys , 5 skipowy , z góry dzięki za odp pozdrawiam
    • Przez KlaudiaRolniczka
      Hej  jaki polecacie kombajn na 30-40 hektarów zboża? w grę wchodzą używane jak i nowe maszyny

• Przez machtomi
      Sprzedam kombajn zbożowy Massey ferguson rok 1980,  silnik 4 PERKINS 75KM, sieczkarnia. Kombajn na gospodarstwie 4 sezony (pochodzi ze             

NIEAKTUALNE 

• Przez pawelkarczewski
      Witam, 
      mam pytanie techniczne do właścicieli kombajnu bolko i tych których zbierają nim cebulę, próbował ktoś z was przyśpieszyć górny łańcuch z którego odbiera się kamienie, bo ja planuje to zrobić bo mi nie nadąża odbierać cebuli z jerzyka i sie bardzo pcha na dole, natomiast nigdzie nie mogę dostać mniejszej zębatki, wiecie może jak go przyśpieszyć ?  Jak wiecie jak to dajcie znać.
      Pozdrawiam 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.