karol210589

Amazone Jet / Ruch Aero

Polecane posty

karol210589    2

Witam. Chciałbym zapytać użytkowników rozsiewacze do nawozów Amazone Jet lub rauch aero. Chodzi mi przede wszystkim o ustalanie wysiewu na jakiej zasadzie się to odbywa, i jak to wychodzi w praktyce. Za kazda rzetelną informacje bardzo dziękuję:-)

Edytowano przez karol210589

jacek1296    178

Mam amazone jet ( nawet na sprzedaż ). Na klapie jest naklejka z ustawieniami. Jeśli chodzi o dokładność wysiewu, nieosiągalna dla talerzowych.

Wiadomość z agroFakt.pl

Większa waga takiego rozsiewacza, przez co zostaje ograniczona szerokość roboczą. W tarczowym wymieniasz tarcze lub przestawiasz łopatki a tutaj musisz mieć dłuższe lance, które też muszą być odpowiednio sztywne.

jacek1296    178

Mało popularne, bo bardziej skomplikowana budowa, aparaty wysiewające nawóz jak w siewniku, lance wysiewające. No i amazone zakończyło produkcję jeta 15-20lat temu. Mój jest 12m, przeszedłem na ścieżki 18m i chcialem kupić 18m, ale nic nie znalazłem. Kuhn robi nowe, ale 30m+ ciąągane, o 18m nawet słuchać nie chcieli.

03.01.2018 dałem ogłoszenie na giełdzie agrofoto, tam są zdjęcia.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez seba66231
      Witam. 
      Potrzebuję porady. Który opryskiwacz wybrać czy amazone czy RAU. Oba w podobnej cenie. Oba z belka 18M. Tylko nie wiem który lepszy. Który tańsze cześć I który bardziej dostępne. Ma ktoś takie opryskiwacze i mógłby się wypowiedzieć na ich temat 
    • Przez Andrz_
      Witam wszystkich serdecznie 
      Mam wielka prośbę może któryś z kolegów ma do do sprzedania jedną sekcje rozdzielacza . Jest to rozdzielacz stalocisnieniowy Amazone UF 1000 . 
      Na 2 zdjęciu widać uszkodzony element   urwany kruciec góra została zdemontowana.  Ew . Proszę o rady gdzie  mogę szukać w. w sekcji.
      Jak dodałem w nie odpowiednim dziale to przepraszam 😉
      Pozdrawiam

• Przez 7534
      Witam, tak jak w temacie kupie zbiornik do opryskiwacza 400-600l
      Pozdrawiam
      Rafał
    • Przez maciej2013
      Witam proszę podanie jaki olej wlać do przekładni tego siewnika ? jest w niej cały czas oryginalny Ale jest już troszkę mało i nie wiem jaki dolać albo wymienić już wszystkie na nowy jakiś tylko jaki bo różnie piszą Za odpowiedzi bardzo dziękuję
    • Przez Sqowron
      Kupię redlice wraz z lekjkami do tego siewnika Amazone D7 nie muszą być wszystkie potrzebuje tylko kilka jak by ktoś miał to odzywać się w komentarzach. 🙂🙂 I jeszcze jedno pytanie czy ktoś przerabial w takim siewniku lub podobnych coś takiego żeby w transportcie ciągać go za traktorem tak jak siewnik Mazur itp... jak by ktoś widział lub miał takie coś to proszę o parę fotek hak to wygląda z bliska. 😉
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.