Claasa22178

Mała awaria .

Polecane posty

Claasa22178    0

Witam. Mam problem z claas ares 657atz  z 2008 r . Przy orce lub talerzowaniu podnośnik jak jest w dolnym położeniu blokuje się pompa najczęściej przy takerzowce .pompa się zablokuje i od nowa trzeba odblokowac robiłosię tak rzadko ale teraz co chwilę się wyłącza .

Jak ktoś miał podobny problem proszę o informację jaka może być przyczyna ;)

Edytowano przez Claasa22178
Poprawa tekstu

mariusz(ZDUN)    325

Co masz namyśli pisząc że pompa się blokuje? bo czegoś takiego nie ma .

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

PATr    409

Może mu chodziło że załącza mu się ta blokada podnośnika co jest także przy zapaleniu ciągnika

Wiadomość z agroFakt.pl

bartas19    2
1 godzinę temu, PATr napisał:

Może mu chodziło że załącza mu się ta blokada podnośnika co jest także przy zapaleniu ciągnika

dokładnie chyba o to chodzi. czujnik wysokości podnośnika do regulacji lub do wymiany. miałem u siebie to samo. może Cie nie ominąć także wyeliminowanie luzów na całym zawieszeniu tylnego tuz-a włącznie z głównym wałem. Przerabiałem ten temat dogłębnie w tym samym modelu który mam u siebie. czujnik wysokości masz po prawej stronie za głównym wałem na którym wiszą ramiona. chyba na klucz 30 o ile dobrze pamiętam i skontrowany nakrętką. metodą prób i błędów ustawisz sam jeśli będziesz miał dużo cierpliwości a jak nie to serwis

Claasa22178    0

Tak tak chodzi o tą blokadę właśnie. Okej zobaczę ten czujnik wysokości dam znać czy była to ta przyczyna;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ursus3600
      Witam. Potrzebuje mechanika lub elektryka do claasa Ariona z Małopolski z dojazdem. 
    • Przez MatiRol92
      witam, mam problem z wyłączeniem wałka wom w moim Arionie. sprawdzałem sprawność przekaźnika i jest ok. 
      problem wygląda następująco, wałek wom włączę włącznikiem w kabinie, ale żeby wyłączyć to musze wyłącznikiem na tylnym błotniku. przycisk w kabinie nie reaguje na wyłączanie. 
      Czy ktoś miał podobny problem? 
      poniżej fotka włącznika

• Przez ursus3600
      Witam. Jakie powinno być ciśnienie na pompie hydraulicznej w Claas Arion 430. Czy jeśli jest zbyt małe ciśnienie to nie będzie działać wspomaganie wałem wom i tylny podnośnik ? 
    • Przez Bartek72511
      Witam . Pacjent to Claas Arion 640 , 2012 rok , wersja cis . Problem polega na tym , że nie za każdym razem , plus minus co piąte odpalenie , staje się coś takiego , że odpala jakby nie na wszystkie tłoki , objawy to lekko nie równa praca , dużo mniejsza moc , i jak tej mocy brakuje , traktor jakby drżał , wystarczy zgasić i odpalić i jest okej , i tak co któryś raz się powtórzy . Widziałem gdzieś na filmiku z agrojd , że w John Deere taki problem powodował jakiś bezpiecznik umiejscowiony pod maską w okolicach chłodnicy , niestety tutaj silnik też John Deere ale bezpiecznika pod maską nie ma , przejrzałem wszystkie w skrzynkach i są ok . ktoś ma jakieś pomysły gdzie szukać przyczyny ?
    • Przez niepokorny
      Czy ktoś posiada kody błędów do aresa 697?
      Wyskoczył mi błąd 345.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj