Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mój sąsiad ma problem z niemieckim pługiem 5 skibowym a mianowicie jak obraca pług to dźwignie w jedną stronę ale pług się obróci do połowy i dalej nie chce a żeby się obrócił do końca to dźwignie musi w drugą stronę pociągnąć wie ktoś dlaczego tak jest i czy można jakoś to naprawić 

Opublikowano

Tego się nie dan naprawić, ponieważ to nie jest wada ani usterka techniczna. Pług ma na pewno w tym przypadku tylko jeden wąż od hydrauliki przez który najpierw musi zostać wtłoczony olej do siłownika w pługu i tłok się wysuwa robiąc przy tym pół obrotu a następnie tłok musi się  z powrotem wsunąć aby pług obrócił się do końca i w tym czasie musi olej spłynąć z powrotem do traktora.  

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v