Skocz do zawartości
News

Polecane posty

Witam. Mam problem z wybraniem siewnika i chciałem się zapytać o wasze opnie temat siewników który z tych 4 najlepiej by wybrać. Mam 350 ha, sieje głownie rzepak, pszenica, pszenżyto i trochę jęczmienia oraz łubin. Klasa ziemi to pomiędzy III a V. Będę wdzięczny za wasze opinie. A siewniki to 

Amazone cirrus 4003 2-c

Horsch pronto 4dc

Pottinger TERRASEM FERTILIZER c4

vaderstad spirit 400 c?

Pozdrawiam

kali2107    94
horsch i Vaderstad to najlepsze konstrukcje. skłaniał bym się do Vadera bo jednak nie dużo ale przewyższa horscha szczegółami.

AleksanderX    167

Jak masz tyle ha to pewnie do ciebie zawitali już przedstawiciele wielu firm i pewnie masz wiedzę dużą by samemu zdecydować

Wiadomość z agroFakt.pl

ZELKOW    248
ta ma wiedze, każdy zachwala swoje co sprzedaje i tyle , prócz amazone to reszta super siewniki , najlepiej to weś poszukaj użytkowników tych marek i Ci powiedzą co jest zaletą a co wadą , bo myśle że nie wielu ma na takich szerokościach siewniki na tym forum większość 3m

Chupacabra    0
pytanie z innej beczki, czy John deere 6130r da radę z potinger fox d i Aerosem 3002? masa pustego zestawu 2700kg. użytkuje ktoś może podobny zestaw? ewentualnie z jakim balastem?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dan02
      witam.  kupiłem  amazone d7 3m. super s. zastanawiam się czy nie  jest  za  rzadki.  3 metry  i ma  tylko  21 leji.  czyli  wychodzi co  14.28 cm.  moim zdaniem  do siewu pszenicy  i jęczmienia to trochę  za  dużo  w odstępach.  co  Wy o tym myślicie?  proszę o pomoc.  
    • Przez karol210589
      Witam. Chciałbym zapytać użytkowników rozsiewacze do nawozów Amazone Jet lub rauch aero. Chodzi mi przede wszystkim o ustalanie wysiewu na jakiej zasadzie się to odbywa, i jak to wychodzi w praktyce. Za kazda rzetelną informacje bardzo dziękuję:-)
    • Przez Andre8989
      Witam! chcę zakupić pług do ciągnika 90 KM, ma być to pług używany. Jakiej firmy waszym zdaniem byłby najlepszy?
    • Przez bel920
      kupiłem kombajn ponoć 1620 H ale według katalogu paski nie pasują , na tabliczce  kombajnu jest napisane typ 2107 a nr 2107 - 001971 , jak ustalić dokładnie model maszyny , prosżę o pomoc
    • Przez rojkow
      Witam. Posiadam Samozbierającą CLASS SPRINT 330 i padł mi Potencjometr. Mam problem z z doborem potencjometru bo nie mogę dobrze odczytać jaki to typ. Pisałem do jednej firmy powiedzieli ze tego typu juz sie nie dokupi trzeba dobrać cos innego. Może ktoś się orientuje co to za model albo co zamiast niego moge wstawic aby wszystko działało

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.