News

Polecane posty

Witam. Mam problem z wybraniem siewnika i chciałem się zapytać o wasze opnie temat siewników który z tych 4 najlepiej by wybrać. Mam 350 ha, sieje głownie rzepak, pszenica, pszenżyto i trochę jęczmienia oraz łubin. Klasa ziemi to pomiędzy III a V. Będę wdzięczny za wasze opinie. A siewniki to 

Amazone cirrus 4003 2-c

Horsch pronto 4dc

Pottinger TERRASEM FERTILIZER c4

vaderstad spirit 400 c?

Pozdrawiam

kali2107    115
horsch i Vaderstad to najlepsze konstrukcje. skłaniał bym się do Vadera bo jednak nie dużo ale przewyższa horscha szczegółami.

AleksanderX    190

Jak masz tyle ha to pewnie do ciebie zawitali już przedstawiciele wielu firm i pewnie masz wiedzę dużą by samemu zdecydować

Wiadomość z agroFakt.pl

ZELKOW    299
ta ma wiedze, każdy zachwala swoje co sprzedaje i tyle , prócz amazone to reszta super siewniki , najlepiej to weś poszukaj użytkowników tych marek i Ci powiedzą co jest zaletą a co wadą , bo myśle że nie wielu ma na takich szerokościach siewniki na tym forum większość 3m

Chupacabra    0
pytanie z innej beczki, czy John deere 6130r da radę z potinger fox d i Aerosem 3002? masa pustego zestawu 2700kg. użytkuje ktoś może podobny zestaw? ewentualnie z jakim balastem?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Steyr9094
      Witam jaki najlepszy olej do zwolnic i dyfra w ciągniku steyr 9094  1996r
    • Przez Bartuś765
      Jaki pług wybrać do ursusa c 3110
      Jaki duży i czy obrotowy
    • Przez Janbrach1
      Witam mam zamiar kupić siewnik. Patrzyłem na poznaniaki i różne zachodnie, znalazłem taki https://www.olx.pl/oferta/siewnik-amazone-d4-typ-20-CID757-IDxmlJn.html#f349bc8156
      Co o nim myslicie jak z czesciami i podzielcie sie opiniami. Bedzie on do c330 zamiast konnego.
    • Przez bizonzo56
      Jaki  ma rozmiar opony wózek do chederu bizon zo56
    • Przez AgroLaik
      Mam pytanie, jako że nie znam się zbyt dobrze na rolnictwie
      Otóż co to jest, do czego służy i czemu występuje tylko w siewnikach do kukurydzy. Czy to jest zbiornik nawozu? Jednak dlaczego nie ma tego w siewnikach zbożowych?
      Chodzi o to:

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.