Skocz do zawartości
News

Polecane posty

Witam. Mam problem z wybraniem siewnika i chciałem się zapytać o wasze opnie temat siewników który z tych 4 najlepiej by wybrać. Mam 350 ha, sieje głownie rzepak, pszenica, pszenżyto i trochę jęczmienia oraz łubin. Klasa ziemi to pomiędzy III a V. Będę wdzięczny za wasze opinie. A siewniki to 

Amazone cirrus 4003 2-c

Horsch pronto 4dc

Pottinger TERRASEM FERTILIZER c4

vaderstad spirit 400 c?

Pozdrawiam

kali2107    104
horsch i Vaderstad to najlepsze konstrukcje. skłaniał bym się do Vadera bo jednak nie dużo ale przewyższa horscha szczegółami.

AleksanderX    171

Jak masz tyle ha to pewnie do ciebie zawitali już przedstawiciele wielu firm i pewnie masz wiedzę dużą by samemu zdecydować

Wiadomość z agroFakt.pl

ZELKOW    259
ta ma wiedze, każdy zachwala swoje co sprzedaje i tyle , prócz amazone to reszta super siewniki , najlepiej to weś poszukaj użytkowników tych marek i Ci powiedzą co jest zaletą a co wadą , bo myśle że nie wielu ma na takich szerokościach siewniki na tym forum większość 3m

Chupacabra    0
pytanie z innej beczki, czy John deere 6130r da radę z potinger fox d i Aerosem 3002? masa pustego zestawu 2700kg. użytkuje ktoś może podobny zestaw? ewentualnie z jakim balastem?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ogrodniczek39
      Witam ,
      Piszę z zapytaniem czy ktoś z forumowiczów posiada instrukcje do Reform semo 99 ?
      Mam problem z ustawieniem siewnika gdyz nie wysiewa jak pokazuję tabela wysiewu ...

Będę bardzo wdzięczny za pomoc . 
    • Przez sabuliga
      Hej chcialbym się was panowie doradzić. Jaki siewnik kupić na moje 12 ha. Będę go ciągał ciągnikiem same 120 km. Z początku myślałem o nowym agro masz zwykłym na podnośnik za 30 tys nowy. Ale w sumie wole dołozyc 10 albo 15 i kupić siewnik zagraniczny rabe vaderstaad albo polski unia focus drive.
      https://www.olx.pl/oferta/siewnik-rabe-4-5m-nie-agregat-ciagnik-kombajn-kosiarka-CID757-IDuIAeP.html#ef5254be78

https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-vaderstad-nie-horsch-amazone-unia-CID757-IDvbZHZ.html#8357640fc6
    • Przez warzywnik
      Witam . 

Czy ktoś widział coś takiego jak siewnik punktowy do warzyw , ze swoim silnikiem ? 

Ostatnie znalazłem na olx .
      Piszą że są włoskiej marki WIZARD . 

Co o tym sądzicie ? 
    • Przez Marekmijewski
      Witam.
      Mam pytanie czy ktoś ma może Rozsiewacz wapna Amazone  ZG 8000 i wie ile to sypie na hektar. Interesuje mnie jak szybko trzeba jeździć oraz jakie obroty WOM jeśli mam ustawione na całą szerokość siewke, chyba że ktoś ma tabele wysiewu to był bym wdzięczny
    • Przez kangur95
      Witam, czy mógłby mi ktos wysłać tabele wysiewu do amazone d8 specjal

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.