Polecane posty

Witam orientuje się ktoś czy w najbliższym czasie będzie na terenie woj. świętokrzyskie , małopolskie, organizowany kurs z produkcji integrowanej prosił bym o namiary na taki kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AdamBa
      Mam 11 ha i znajomi gospodarze mówia mi zeby zaczac hodowac jałowki i jak doroosna to je zacielic i na sprzedarz oraz hodowac rownierz byczki i do rzezni
    • Przez emtecc
      Witam.
      Kosiarka przepracowała 1 sezon. Skoszone w sumie 20 ha ursusem 2512.
       
      Ze skrzyni czasami słychać jakieś stuki i zgrzyty (najczęściej jak nabiera obrotów).
      Drugą sprawą jest widoczne przesuniecie się względem siebie talerzy. W przeciwne strony można je bez oporów przekręcić o około 40 mm. Przy słupskiej 1.35m (ma ponad 18 lat i kosiła to samo) luz między talerzami był zerowy!!!, mogę dodać ze zerowy na każdej części.
      O co dokładnie mi chodzi widać na zdjęciu.
       
      ZDJĘCIE
       
      Jeśli z większą siłą przekręci się względem siebie talerze odczuwalny jest jakiś "przeskok" (pyknięcie..) a dalej ciągnąc na siłę to wygląda jakby wałki się skręcały.
       
       
      Co z tym zrobić?? Zgłaszać na gwarancję?? Bo żeby potem nie było że mam się z nimi kłócić, że racja jest moja a nie ich.
       
      Jeszcze jest sprawa z kołem pasowym ze sprzęgłem. Łożysko minimalnie buja się na wałku hehe Dobre co <lol>
    • Przez kolo19
      Witam czy są tu jakieś producenty marchewki?Jak tak to piszcie ile siejecie, czy do przemysłu czy na świeży rynek, jaki siewnik macie, jakie linie do mycia i pakowania, od jakich producentów myjki, szczotkarki, sortowniki itp. i ile w ciągu dnia jestesćie w stanie przygotować do sprzedaży
       
      Pozdrawiam
    • Przez tymtus
      Siemka. Chciałbym wam przedstawić moje wyliczenia dotyczące nakładu na zboża, oraz zysku, jeżeli macie jakieś spostrzeżenia, czy coś się nie zgadza to piszcie
       
      http://www.fotosik.p...4a29d43a8c.html
    • Przez marcin14-90
      Gdzie w woj. Łódzkim można się zapisać na kurs kwalifikacyjny na rolnika najlepiej w odległości do 40km od Łasku
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj