Mefiuxx

Kukurydza na ziarno - ankieta

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mefiuxx    0

Witam wszystkich serdecznie

Jestem studentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na wydziale Rolnictwa i Biologii. Piszę pracę inżynierską o kukurydzy na ziarno i możliwościami poprawy technologii produkcji. 

Dlatego też zwracam się do Ciebie z uprzejmą prośbą o wypełnienie niniejszej ankiety w celu uzyskania opinii na podany temat.
Zapewniam że ta ankieta jest ANONIMOWA i dane z ankiety będą wykorzystane jedynie dla potrzeb mojej pracy inżynierskiej.
Proszę o udzielenie szczerych odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie

Pozdrawiam :)

<iframe src="https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeMqN79ThCQEuYr2cMKnAxLs5GlanluHPj0KWk0R81gGakuWg/viewform?embedded=true" width="760" height="500" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0">Ładuję...</iframe>

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sabuliga
      Siemka panowie ostatni mój temat został skasowany nie wiem dlaczego. Chciałbym was poinformować że już dwie piątki wpadły mi na konto na studiach
    • Przez Robert96
      Dzień dobry, 
      Jestem 24 letnim absolwentem studiów finansowych bez żadnej praktyki w rolnictwie (nie licząc wakacji w rodzinnym gospodarstwie). Od dwóch lat myślę o przebranżowieniu się na rolnictwo. Po zapoznaniu się ze stanem prawnym chciałbym zapytać praktyków o radę:

Czy warto skończyć "na szybko" podyplomowe studia roczne które uprawnią mnie do kupna działki rolnej i dalej samemu już starać się zdobywać wiedzę, praktykę i finansowanie? Czy jednak warto by zacząć od 0 i pójść zaocznie na licencjackie studia rolnicze? Jestem w stanie poświęcić lata pracy na przebranżowienie i nie spieszy mi się, ale z drugiej strony nie jestem przekonany czy siedzenie 4 lata w książkach da mi więcej niż zatrudnienie się gdzieś w gospodarstwie by zdobywać wiedzę na żywo. 
      P. S. Nie posiadam ziemii ani gospodarstwa. Jestem w stanie przygotować budżet około 40 tys złotych na kupno ziemii, na pozostałe wydatki mogę tylko liczyć na dotacje. 
      Dziękuję za uwagę
    • Przez Miki022
      Witam w tym roku będę zdawać maturę. Planuje iść na UP we Wrocławiu zapewne na rolnictwo ewentualnie na TRiL. Jako przedmiot rekrutacyjny wybiore geografię i moje pytanie brzmi czy dam sobie na 1 roku radę z takimi przedmiotami jak chemia i fizyka(nigdy nie byłem z nich jakoś szczególnie dobry :p)?
    • Przez Jd1990
      Witam , czy ktoś studiował lub studiuje na SGGW w Warszawie kierunek rolnictwa ? Jak wygląda tam atmosfera i czy ciężko się  tam dostać ?
    • Przez michalzetor93
      Witam. Niedawno zostałem inżynierem rolnictwa i mam dylemat czy dalej się kształcić. Czy na mgr czegoś się dowiem czy to tylko 3 semestry picia piwa ?    Tata i sąsiad mówią nie po co ci to potrzebne. Rodzina z miasta mówi idź dalej wykształcenie jest ważne, może kiedyś zostaniesz wójtem albo ministrem
      Rodzice mają gospodarstwo średniej wielkości nastawione na produkcję mleka. Proszę o jakąś podpowiedź bo przede mną kolejna nieprzespana noc
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj