krzysztofsb

Ceny Cieląt 2018

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rolnikw    71

A jakies bydlo z Słowacji miales kiedys? Jam pere belgow z litwy to tragedii nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
byłem ostatnio u znajomka a on w większości import kupuje. miał slowaki litwiny rumuny austryjaki i trochę polskich w większości mm z SM i SM i mówi że jak dobry cielak to nie ma różnicy skąd jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
a miał razem z 200 łbów tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoni69    37

Miałem kiedyś pare tych slowakow, to chorowaly i sporo wydane w leczenie, teraz nie kombinuje to polskie biore, ale racja jak jest zdrowy i dobry cielak to nie ma roznicy skad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3
20 godzin temu, rolnikw napisał:

No to zaryzykuję i wezme w czwartek z 8 tych Słowaków

Widze ze kolega pragnie zostać frajerem, heheh i zamierza zyciem ryzykować,, oraz kase utopić. ja tez kupiłem  słowaki i do  dziś nerwicy niewyleczyłem mimo ze juz ich rok nie  mam. w końcu handlarze głupiego frajera na słowaka  zawsze znajdą. mój drogi jak już ci sprzeda handlarz te słowaki to kup sobie odrazu od niego sznur abyś sie mógł powiesić za pare miesiecy  na dzwiach od obory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Coś dobrego nie jest trudno kupić o ile da się taką ceną rolnikowi po jakiej kupuje się od handlarza. Ale jak szkoda dać zarobić rolnikowi to później kupuje się nie jednokrotnie zdechlaki od handlarzy i z różnymi chorobami bo z różnych obór pochodzą cielęta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po ile płacisz handlarzowi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikw    71

Parę osob mi pisalo na priv ze mialo slowaki i większość zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
jaki pan takie bydło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3
Napisano (edytowany)
7 minut temu, rolnikw napisał:

Parę osob mi pisalo na priv ze mialo slowaki i większość zadowolona

przecież ja ci nie bronie kupić ja tylko mówie jak było u mnie. Jak je sprzedałem w końcu to 20 zł połorzyłem na tace z radości ze mnie nie zabiły w oborze. Jak kiedys jeden zerwał pas na szyji to w 10 minut zameczył mi mniejszego byczka a łapalismy go z 2 sasiadami  którzy chowaja bydło od 30 lat i mi jeden powiedział ze juz wiecej do tej obory niewejdzie odrazu dzwon bo mysliwego niech ci go zastrzeli bo mu zycie miłe. dziś wole kupić polskiego HF niz słowackiego SM a ty zrobisz jak bedziesz chciał

 

jak sobie wychowasz?????? co ty piepszysz ja miałem w rzedzie 7 słowackie i 2 polskie i dwa polskie spokojne aby zarły i lezały a słowaki jak sie nazarły to do wieczornego oprzetu sie bodły psy szłyszały ze coś sie dzieje w oborze to szczekały  normalnie kurwicy chciałem dostać. jak słowackie gówno sprzedałem i mam polskie to normalnie spokój i cisza

 

Edytowano przez tyran3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3
Napisano (edytowany)
10 minut temu, rolnikw napisał:

Gdzie je kupowales?

Brański i Wyszki w tych okolicach jeździłem z kumplem trudno było kupić ale sie udało oczywiscie z miejscowym naganiaczem i wyszło mnie z paliwem , zapłata za naganiacha  średnio ok 850 zł 13 sztuk w tym dwie 75% jałóweczki LM  w tej cenie

Edytowano przez tyran3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Plus biegunka gratis 9_9

4 minuty temu, rolnik34 napisał:

Na podlasiu byczki ho od 300 do 500 max

,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41
Napisano (edytowany)
20 godzin temu, mateuszmtz napisał:

Skałągi koło Kluczborka   Brał ktoś stamtąd cielaki? 

ja miałem od nich w 2015r  5 szt. Wszystkie ostro chorowały, dwa padły pomimo intensywnego leczenia -bydło pochodzenia słowackiego.

Później miałem też słowaki ale z innego źródła, także chorowały ale wszystkie przeżyły

 

Edytowano przez martinezo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj