Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karol67893    0

Witajcie.

Chodzę ostatni rok do gimnazjum i chciałbym wybrać odpowiedni profil w liceum do studiów rolniczych ale niewiem jaką. Pomożecie mi doradzić co najlepiej. Chciałbym też aby studenci i absolwenci takiego kierunku studiów, napisali po jakiej szkole średniej skończyli studia.

kostuch88    2
technikum rolnicze, najlepsze podstawy przed studiami. żaden ogolniak nie da ci tych wiadomosci co technikum.

Wiadomość z agroFakt.pl

karol67893    0
Dnia 18.11.2017 o 23:19, kostuch88 napisał:

technikum rolnicze, najlepsze podstawy przed studiami. żaden ogolniak nie da ci tych wiadomosci co technikum.

Tak wiem, ale u mnie jest tylko technikum rolnicze ale mechanizacja. A to mnie nie interesuje i mało potrzebne mi będzie. Wolę kierunek o roślinności i nawozach, a w takim technikum się nie dowiem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez cinek1808
      ktoś uczęszcza do tej szkoły?
    • Przez rolnik1996
      witam w tym roku kończe gimnazjum i zastanawiam sie nad 2 profilami. chcialbym zna waszą opinię na temat kazdego z tych profili.

z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Przez Patryk94
      Witam. Pisze poniewaz chciąłbym dowiedziec sie pewnych rzeczy:
      Chodze do technikum ekonomicznego za rok zdaje mature wiem ze praca za biurkiem i przed kompem nie jest dla mnie mam juz swoje jakies plany i chce przejac gospodarstwo po ukonczeniu szkoły które chce rozwinać i mam takie pytania bede mógł po tej szkole korzystac z dofinansowan na młodego rolnika lub inne dofinansowania PROW , brac kredyty na rozbudowe gospodarstwa ?? Jeśli nie to jakie wymagania musze spełaniac ?? jakies kursy badz moze jakies szkoły ?? napisze swoje rady, Bede bardzo wdzieczny za pomoc wszystkim.
    • Przez mlody90
      Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augusta Zamoyskiego w Jabłoniu
      Szkoła znajduje się w miejscowości Jabłoń, gmina Jabłoń, powiat Parczewski, województwo Lubelskie. Nie ma co się rozpisywać wszystko jest tutaj na stronie szkoły http://www.zsckrjablon.pl/ Zachęcam do odwiedzenia strony szkoły i sprawdzenia kierunków kształcenia
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam. Jestem właśnie w 3 gimnazjum i około za 2-3 tyg. będe musiał złoźyć wstępne plany gdzie chce dalej kontynuować moją edukacje. Chciałem iść do Szkoły Rolniczej na profil Technik Rolnik lecz dojazd jest niedobry a klasy z powodu braku chętnych nie tworzą od paru lat i z tego powodu niestety ale ona odpada Dlatego też zastanawiam się nad innymi zawodami w innej szkole. Moje pytanie do Was to co byście proponowali. Technik Mechanik, Technik Mechatronik czy Technik Pojazdów Samochodowych(co raczej odpada). Na ten wybór patrze pod kątem co sie bardziej przyda po prostu w rolnictwie i naprawie maszyn rolniczyczych. Myślę że pomożecie