Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jacekP82

Regulacja siłowa

Polecane posty

jacekP82    6

Mam pytanie, może dla nie których wyda się bardzo proste ale dla mnie jest bardzo ważne :)

Mianowicie w jakich sytuacjach używacie regulacji siłowej podnośnika?? Czy w orce,podorywce,kultywatorowaniu używacie jej?? i oczywiście jak wam się to sprawuje?? :) Pytam ponieważ u mnie warunki polowe są bardzo ciężkie, po prostu nie mam nawet metra równego kawałka pola, same góry. Ciężko jest na regulacji pozycyjnej pracować :)

grzegorz508    1

Ja nie używam regulacji siłowej, w instrukcji obsługi jest napisane, że można ją używać ze wszystkimi narzedziami zagłębiającymi się w glebę.

Wiadomość z agroFakt.pl

jacekP82    6

Ja wiem że w instrukcji obsługi jest wszystko napisane. Tylko chciałem się Was zapytać, czy używacie tej regulacji w jakich okolicznościach i jak Wam się to sprawuje??

Petekw    3

Nie mam MFa 255. Ale jak jeszcze orałem c-360 to regulacji siłowej używałem non stop. Tzn do wszystkiego. Oczywiście mówie tu o maszynach typu jakis kultywator, agregat itp. Jeśli chodzi o orke no to nie wyobrażam sobie jej na pozycyjnym ustawieniu, no moze na lekkich ziemiach. Regulacja siłowa to bardzo mądra i pożyteczna rzecz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować