Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano (edytowane)

Koledzy mam pytanie jak wyregulować odległość między klawiszami w bizonie.

Zauważyłem,że jeden klawisz jest bardzo blisko drugiego.

Co należało by zrobić w tym przypadku,dodam ,że łożyska są w porządku i nie mam żadnych luzów,

Jak reguluje się ten luz.

bardzo prosił bym o pomoc,co należy dokladnie zrobić.

Pozdrawiam.<Marcin>.

Edytowane przez krolikNH
Opublikowano

wystarczy odpowiednio przesunąć łożyska na wale wykorbionym. Aby to zrobić musisz rozkręcić obudowę łożyska, a następnie poluźnić śrubę mocującą łożysko na czopie wału, po zluźnieniu nakrętki i łożyska na czopie wszystko powinno się dać przesunąć. Powodzenia. ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v