Zaloguj się, aby obserwować  
dominik1882

zetor 8045 nisko podnosi pług

Polecane posty

dominik1882    1

witam , przesiadłem się z 360 na zetora 8045 i mam problem zapiołem pług 3x30 i go nisko podnosi wisi tylko 20 cm od ziemi ,360 podnosi wyżej na korpce jest do końca i nie wiem czy da się przestawić na frezach na ramionach

lukaszz110    4

ale w czym problem w tym ze podnsi za nisko??????

a co az tak to ci utrudnia orke??

to przestaw cięgła pionowe na ramionach sa tam takie otwory jeśli już masz najwyżej to ściągnąć belki podłużne i przewiercić nowe otwory zeby szły wyżej

a może rączke za dźwignią podnośnika masz żle przestawioną... bo jest taka pośrednia pozycja że będzie podnosić nisko...

Wiadomość z agroFakt.pl

daro74    3

no właśnie zobacz tą dzwignie z tyłu od regulacji siłowej i pływającej

jeśli chodzi o frezy to musiałbyś zrobić fotkę na całkowicie opuszczonym bez pługa i wtedy ci powiem ale może być również za mało oleju albo pompa jest uszkodzona.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez AdrianTe
      witam czy wymienial ktos wał podnosnika w zts 16245. wiem juz ze musze kupic dluzszy walek 56cm. na co zwrocic uwage podczas wymiany??
    • Przez skok
      Witam mam zetora 12145 ktory wspolpracuje z agregatem uprawowym 4,2 m posnosnik ładnie podnosi i opada ale jak tylko złoże agregat to już nie chce opuscic i dzieje sie to na rozgrzanym oleju przewaznie  pompa nowa rozdzielacz 2 lata tez był nowy jak ma ktos pomysł co morze byc przyczyna prosze odpowiedz 
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, mam problem z Zetorem 8045, a mianowicie, wymieniłem filtr i olej w skrzyni biegów podnisniku na hipol hl46, wolałem 40 litrów tego oleju, jak ruszam wajcha od kiprowania to pompa wyje. Może być oleju za mało czy pompa nie daje rady? Przyczepa była pusta.
      Dodam jeszcze że podnośnik mi nie opuszcza, dopiero jak poluzuje ta srube/odpowietrznik co jest w kabinie za siedzeniem to wtedy opuści. 
    • Przez Grzegorz98
      Witam otóż mam problem z podnosnikiem w Zetorze. Sprawa wygląda tak. Przy pracy z agregatem bometowskim 3.60 póki olej jest zimny (tak mi się wydaje)to jest wszystko dobrze. Jednak. Nawet podczas dojazdu na dalsze pole, powiedzmy 3-5 km. Podnośnik pomimo wajchy ustawionej w pozycji unoszenia, potrafi opaść w krótszej chwili na ziemię. Powiedzmy jadąc główną drogą dojezdzam do krzyżówki wiec trochę zwalniam obroty, za chwile patrzę a agregat zaczyna opadać. Nie pomaga przegazówka, muszę stanąć i opuścić na ziemię po czym do góry i podniesie. Jednak nie zawsze bo czasem jest tak że jak już opada i chcę go opuścić to jest chwila jakby podnośnik nie reagował, za chwilę opadnie jaakby ,,za sprawą mojej pomocy wajchą". Na powrocie z pola 5km opadł 5 razy ... jest siłownik pomocniczy który ma delikatna przeciek, olej w skrzyni stan jednak nie był od kupna wymieniany (2 rok w moich rękach) pomocy
    • Przez tomas318
      Witam wykonuje naprawy elementów hydrauliki siłowej tz. pompy rozdzielacze siłowniki itp wiecej inforamcji udziele prywatnie 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj