Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba nie ma takiego tematu :) a ja chce wymienić światł w 60 na nowe i dodać dodatkowe halogeny z tyłu

ktoś z was cos takiego robił?

czy nie ma problemów z podłaczeniem 2 szperaczów z tylu

ile moze mnie takie cos wynieść

:)

Opublikowano

Wystarczy wejść na galeria i masz mnóstwo 60-siątek z halogenami więc nie wiem w czym problem?

 

Wymienić na nowe lampy z przodu to co za problem kupujesz i zakrecasz i po sprawie

Opublikowano

Ale na jakie firmy? Bo nie bardzo rozumiem!!! Po co ci jakas firma?

Jedziesz do pierwszego lepszego sklepu z częsciami do ciągników rolniczych. I kupujesz nowe lampy do ciągnika. No i halogeny soobie wybierzesz jakie bedziesz chciał bo napewno beda mieli kilka rodzaji. I po problemie :)

Opublikowano

wow super ale proste :)

ja bede to brał na firme brata a on potrzebuje namiaów na takie hurtownie co maja takie zeczy na stanie po co mam płacić w H** kasy jak moge mieć w rabacie 70 % chyba jest różnica a jak z podłaczeniem 2 halogenów z tyłu nie ma problemów

Opublikowano

widze ze nie wiesz jaka jest marża w takich rzezach ale rabaty sa naprawde duże tylko trzeba mieć firme elektryczna

moze wreście mi ktos odp na moje pytania czy karzdy bedzie negował to co powiedział inny moge dostać nawet 5% rabatu to i tak sie opłaca wiecie o co mi chodzi

czy ja dużo wymagam :)

Opublikowano

ok to super 2 szperacze z tyłu chyba zystarrczajaco mocno beda świecić

dzienki za rady jak ktoś ma jakieś jeszcze uwagi to prosze pisać bede wdzienczny :)

Opublikowano

jeżeli chcesz mieć dobre oświetlenie to 100 zł musisz poświecić.

jak kupisz halogeny z własnymi włącznikami to wyprowadzasz kabel od tylnych lamp pozycyjnych i rozprowadzasz!!!!!!!!

Opublikowano

Zamontuj sobie dwa halogeny z tyłu i dwa z przodu (ja w "30" mam 2 z przodu i 1 z tyłu). Żadna filozofia, trochę kabla i włącznik. Koszt halogenów jak kupowałem (bodajże w grene) to koszt 20 -25 zł szt. :)

Opublikowano

Zamontuj sobie dwa halogeny z tyłu i dwa z przodu (ja w "30" mam 2 z przodu i 1 z tyłu). Żadna filozofia, trochę kabla i włącznik. Koszt halogenów jak kupowałem (bodajże w grene) to koszt 20 -25 zł szt. :)

ok dzienki za rady a te halogeny z przody to hyba przydatne sa to pracy z turem.

akurat sie składa ze grene jest niedaleko mnie :)

Gość Profil usunięty
Opublikowano

Pewnie podłącz halogeny pod pozycyjne a o firme to możesz popatrzeć w grenie lampy i halogeny.cool.gif

Tak, i po kilku godzinach pracy pół instalacji pójdzie z dymem, albo będą takie spadki napięcia na przewodach, że montaż dodatkowego oświetlenia nic nie da. Jest na AF kilka schematów jak to podłączyć z użyciam przekaźników, wystarczy poszukać. Nie ma to jak ktoś nie mający pojęcia udziela porad innym.
Opublikowano

czarek6

 

A mylisz się, nie tylko do TURa. Ja gdy robię ciągnikiem w polu włączam tylko przednie i tylne halogeny- o wiele wiele lepsza widoczność od "zwykłych świateł"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez pawel2711
      Witam , problem w krone combi pack 1500 owijarka wyrzuca balot i nie wraca do swojej pozycji , w sterowaniu ręcznymi idzie podnieść ją , w katalogu pisze o czujniku którego nie mogę znaleźć, jest tylko jeden od strony hydromotoru , ktos moze cos doradzi ?
    • Przez mateusz89aaaa
      witam pacjent to mf 5435 nie działa ehr i przyciski na błotnikach,nic nie świeci. Dodam że w tym samym czasie obrotomierz przestał działać, być może jest jakaś korelacja. co by to mogło być?
    • Przez pawelol111
      Panowie nie wiecie cóż ten błąd oznacza i co z tym fantem zrobić? Objawy są takie że jedzie do przodu do tyłu nie chce.... blokuje pedał sprzęgła po przełączeniu na jazdę do tyłu i wyświetla ikonkę drążka zmiany biegów ze strzałkami przód tył.
    • Przez TadekNiejadek
      Witam wszystkich , posiadam od niedawna traktor case mx 135 z 1999r z amortyzowaną osią carraro . Od momentu kupna przednia oś raz się podnosiła a raz nie , chciałem ją skalibrować lecz kalibracja się nie udała . Oś w tej chwili nie chce nawet drgnąć i z odczytu przycisku jest kod błędu nr 21 ,czyli błąd lewego potencjometru osi .Sprawdziłem przewody idące do potencjometrów oraz kostki ,włączniki i są okay. Nie mam pojęcia co mam dalej sprawdzać i co może być przyczyną awarii ,proszę o pomoc ,być może ktoś miała podobny problem .
    • Przez Rafal1983
      Panowie potrzebuję informacji czy ktoś z użytkowników spotkał się z błędem I 37 w ciągniku deutz fahr agrofarm 100 2007 rok nie odpala ilość motogodzin 2734 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v