tvt

New Holand CS

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marcint19    3

u nas rolnik we wski kupił w tamtym roku CS6080 piękna maszyna a jak pracuje dał coś ko 500tys.

ma ktoś prospekt serii CS bo ze strony New Holland usunęli?

Wiadomość z agroFakt.pl

podlach93    6

Witam, jak by jakiś posiadacz serii cs potrzebował cepy na klepisko ( doposażenie ) to mam cały zestaw nowy mi nie potrzebny do niczego

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez szczewko
      chciałbym aby wypowiedziały sie osoby które użytkują kombajny tej serii lub cos słyszeli na ich temat.chodzi mi o wydajność,awaryjnosc itp.
    • Przez kosa29
      co sądzicie o tym kombajnie
    • Przez diuk1975
      Witam. Czy jest możliwość uzyskania  instrukcji do NEW HOLLANDA  8050 8060 w formie elektronicznej? 
    • Przez thomas19844
      Witam. Chciałbym zamontować rozrzutnik plew  do kombajnu new holland tc 56. Ktoś montował lub ma fabrycznie zamontowane?  Potrzebuję kilka zdjęć np. skąd jest  napęd?
    • Przez Karol123456
      Witam,
      mam pytanie odnośnie ustawienia kąta wtrysku w tym silniku. Nie wiem jak ustawić kąt wtrysku na kole zamachowym w celu poprawnego zamontowania pompy.
      W instrukcji nie mogę tego znaleźć, w jednym miejscu jest informacja aby ustawić 9st, a w innym jest aby ustawić w "poprawnym", na zdjęciach wygląda znowu jakby ustawić trzeba było 18st. (lub 22 nie pamietam w którą stronę to idzie)

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj