Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Famarol
kurus28    0

Ma ktoś zestaw uprawowo-siewny Famarol plus s 400?to jest ten model z nabudowanym siewnikiem.mam w planie taki kupić.Czekam na wasze opinie.

murtek    122

Ja już go miałem zamówionego, lecz zrezygnowałem na rzecz Unia Atlas z siewnikiem Polonez. Chciałem go ciągać MTZ-82 i podobno nie miałby żadnych problemów. Co ciekawe odradzało mi go kilku przedstawicieli. Wg ich opinii Famarol to jeszcze młoda firma która jeszcze nie tak dobrze się specjalizuje w produkcji siewników i agregatów, oraz co najgorsze mówili, że jest słaby materiał. Ja chciałem do niego zamienić wał z Packera na Crosskill (podobno nie ma takiej opcji, ale jeden tel. do Unii- Group i można wszystko załatwić- wtedy jakiś kierowniczek powiedział mi, że rama może nie wytrzymać). Na niekorzyść mojego wyboru padły też redlice, gdyż chciałem do niego talerzowe dwutarczowe- niestety takiej opcji nie było (w Plus 700 były jednotarczowe). Ostatnio widziałem go na własne oczy w Agromie i powiem, że taki zły on nie jest, bardzo masywna konstrukcja i co najważniejsze siewnik wysunięty daleko do przodu nadbudowany (a nie jakieś hydropaki). Mam nadzieję, że ten co wybrałem będzie lepszy od Famarola Plus (i niestety dużo droższy), ale gdybym miał jeszcze raz wybierać postawiłbym na Famarola (stosunkowo tani i nie taki zły)

CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRYJOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET.NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ)TEL. 697 970 169e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

janek90    0

czyli myslicie ze warto go kupic? tez mam zamiar takiego kupic tylko ze na 26ha bedzie on wykorzystany u mnie? i czy mi takiego na prow uznaja?

Wiadomość z agroFakt.pl

marcin12    0

Witam!!! Ja też sie zastanawiam nad agregatem mam new holand TD 5050. W grę by wchodził ten nadbudowany lub z hydropakiem eco 410 ale zastanawiam się jak ze stabilnością ciągnika Proszę o sugetię który lepszy Ja osobiście jakoś do tego nadbudowanego nie jestem przekonany Z góry dziękuje

Renault9514    49

Witam!!!

Czy Zetor Proxima 80 da rade z siewnikiem Famarol plus s400 3,0m ??? dodam że na przodzie będzie 460kg

Nie będzie nim za bardzo bujać?

ZETOR Team !!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kingway
      Witam , zamierzam kupić nowy agregat urpawowo siewny do traktora o mocy 150 km . Mam na myśli coś z firmy Agro-Masz , szer. 4 m - co co o tym sądzicie ?
    • Przez gigix
      Noszę się z zamiarem zakupu brony 5 polowej ciężkiej produkcji Jarmetu, i w związku z tym mam pytanie czy ruskie 80km da rade i czy wogole taka brona dobrze uprawi pole przed siewem.
    • Przez kolba12
      witam zastanawiam się który agregat wybrać oba z UG ares sprężynowy czy talerzowy i z jakim wałem na 4 klase ziemi.
    • Przez pala92
      Witam czy ktos posiada brone hermes 3m? Czy zetor forterra 125 da sobie rade brona+poznaniak 3m? Czesto gdy sieje po ziemniakach lub burakach jest dosc mokro i czy brona nie bedzie sie zapychac? Czy wjezdzacie brona prosto w orke ? Orientuje sie ktos jaka jest cena nowego hermesa? Jak z awaryjnoscią tej brony? Jaka jest wydajnosc takiego zestawu? Gleby i piaski i gliny ale raczej ciezko sie rozbijaja.
    • Przez AleksanderX
      Mam zamiar kupić agregat talerzowy Strumyk 3m z hydropakiem i pekerem cena zachęcająca bo 12,5 tys brutto plus dodatkowa wał rurowy na kukurydzę ale już dodatkowa dopłata Oglądając w internecie dość fajnie wygląda ale jak się sprawuje w praktyce  Może ktoś kto go posada podzieli się swą opinią