Polecane posty

saszeta    142

Może mi ktoś wytłumaczy zasadę działania elektryki w tej sadzarce.Jak,co i gdzie powinno być podłączone.Mam kable które wychodzą gdzieś od koła i zaraz się kończą.A chciałbym żeby to działało jak już to Czesi wymyślili

jakub16    121

No restaurowałem to ostatnio nawet fajnie. Więc kable wychodzą z koła i powinno być gniazdko na ramie 7 pinowe. Kable wychodzą oczywiście z obu kół. Trzeci kabel wychodzi z pod tej białej klapki po środku. Na panelu masz 3 kontrolki. Dwie zielone i jedna czerwona. Czerwona mruga pokazując przychylenie tej podłogi w sadzarce przy pełnym przechyleniu na lewo zapala się lampka. A lampki zielone mrugają gdy nie ma ziemniaka w aparacie tzn na postoju powinna świecić. Wiesz na pewno nie będziesz stawał gdy raz ci mrugnie i będziesz wkładał ziemniaka do łapki, ale może na przykład pomóc gdy sadzarka się zapcha. Na wiosnę zamieszczę foto z umiejscowionym "kompem" w mojej C-330. Możliwe że nagram jakiś film bo aktualnie sadzarka stoi u wuja :)

Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez konradpawelski
      Witam
      Mam problem w podświetleniem wyświetlacza i deski rozdzielczej w kabinie w moim JD 6320. Po włączeniu świateł nie podświetla zupełnie nic. Do tego nie działa również pomiar prędkości jazdy i nie działa ani wyświetlanie cyfrowe ani analogowe. Sprawdziłem odpowiednie bezpieczniki oraz przekaźniki i nie działa dalej. Czy w tym modelu oprócz standardowego miejsca montażu bloku bezpiecznikowego mogę być jeszcze w jakimś miejscu inne bezpieczniki?

Będę wdzięczny za pomoc.
    • Przez Dominato
      Witam mam problem z same antares 130 ll mianowicie silnik gaśnie po przekroczeniu 2500 obr i miga błąd 4 na słupku 
    • Przez Czol0o
      Witam, jak w temacie mam problem z napięciem ladowania 
      Komputer po odpaleniu pokazuje 12,8V gdzie powinno być 14 wymieniłem alternator na nowy i nie pomogło. 
      Dodatkowo czasem wyskakuje błąd i sygnał dźwiękowy. 
      Co może być przyczyną? 
    • Przez patryk741
      witam wszystkich użytkowników na wstępie chciałbym żeby administrator strony przeniósł to gdzie trzeba. jest to mój pierwszy temat. otóż mój problem polega na tym ostatnio wymieniłem sobie halogeny tradycyjne na halogeny led i gdy są włączone i zostanie włączone radio radio z lat 90 to w głośnikach słychać takie brzeczenie/buczenie i różnego rodzaju dźwięki jest to bardzo irytujące i chciałbym to naprawić i tu moje pytanie wie ktoś jak to naprawić ? dziękuję bardzo za pomoc
    • Przez kepa416
      Cześć, 
      Kupiłem opryskiwacz John Deere 632. Mam instrukcje ze strony JD. Widzę że powinna tam być 5 pinowa wtyczka 5-P 16-A 380V. 
      Mam 4 przewody które włożyłem na krótko w gniazdo 3 pin w ciągniku John Deere 6105r aby sprawdzić czy komputer działa. Okazuje się że działa tylko zabezpieczenie w tym gnieździe mam 25A a na schemacie od opryskiwacza widzę i 30 i 75 A. Boję się że przy rozkładaniu belki może uszkodzić instalacje. 
      Czy do takiego zestawu muszę poprowadzić osobne przewody spod aku i zrobić wtyczkę na zewnątrz? Nie chciałbym robić podwójnej roboty jeśli wtyczka w środku ogarnie taki prąd. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj