faofar

SAME ROLLER 70W-Problemy z ogrzewaniem

Polecane posty

faofar    0

witam wszystkich traktoro maniaków
posiadam takiego
rollera 70w od nowości ma 2 lata i od nowego jest w nim problem z ogrzewaniem .
pracuje z przyczepa do wywozu drewna na obrotach 1000-1200 max, zagrzac go do normalnej temperatury na wsakzniku nie ma szans , teraz -10 to ledwo wskazówka sie rusza .chłodnica zasłonieta na maxa z przodu.Termostat zmieniony
temperature łapie jak gonie nim po drodze z predkościa 40km/h
jak tam sie ma ta temperatura u innych uzytkowników takiego MAKARONA SAME
POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

a normalna temp. to według Ciebie jaka jest? podaj więcej danych najlepiej foto wskaźnika i napisz w którym miejscu się znajduje, to że wskaźnik nie przekracza pierwszej połowy wykresu a jak stoi na wolnych obr to temp. jeszcze lubi spadnąc zwłaszcza jak jest deszcz lub mroźno to normalne w sdf, tam jest tak wyskalowany wskaźnik i temp. ustawiona na jakieś 80stC :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filemon2    0

Myślałem że już chodzi o elektryczne ogrzewanie takie jakie było we wcześniejszych modelach chłodzonych powietrzem.To był niezły bajer.Odpala sie ciągnik i grzeje od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faofar    0

W poniedziałek cykne foto samego wskaznika ,wskazóka ledwo rusza z miejsca nawet po 4 godzinach pracy.W drugim ciągniku VALTRA na wolnych osiąga temperature własciwą i jest cieplutko a w tym marzne i słabo widze jakies rozwiązanie webasto niewchodzi w gre.

A tak sie prezentuje

dsc00475.jpg

ps zasłoniete wszystkie wloty w masxce tez.jak mu pogonic tą temperaturke na wolnych

A własciwa temperatura to w okolicach 80- 90 stopni

 

Myślałem że już chodzi o elektryczne ogrzewanie takie jakie było we wcześniejszych modelach chłodzonych powietrzem.To był niezły bajer.Odpala sie ciągnik i grzeje od razu.

można fote poprosić takiego urządzenia

albo namiar na takie urzadzenie :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faofar    0

:rolleyes: WŁasnie kupiłem, kabina jest szczelna .Ciekawe czy wydoli ciut lepszą zamówiłem na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Ile dałeś??? Powiesz jaki efekt daje czy opłaca się kupować czy nie :rolleyes: A ile W kupiłeś bo jak na allegro najwięcej to 168W widziałem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faofar    0

dsc00484cc.jpg

Dzisiaj pstryknełem foto podczas pracy zmarzłem jak diabli a wskaznik ledwo ledwo,dodatkowo nagrzewnice schładza sam wiatrak pchajacy powietrze do wewnątrz .Czy w DF o tej samej pojemności tez jest tak zimno ;) ??.przecie roller to mały DF

A nagrzewnicą z allegro to mozna sobie palec ogrzac straszny szit :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racha    3

w moim lampo dokładnie ta sama sytuacja ostatno zakryłem chłodnicę całą to sie troszkę zagrzał lepiej ale nie było wielkiego mrozu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mamjuzdosc
      Witam, Jaki powinien być luz zaworowy w silniku Deutz 1000.6 AT 130KM, traktor Same Antares II 130 Turbo?
      Nie znalazłem nigdzie konkretnych informacji na ten temat. Pozdrawiam.
    • Przez JasiekAgriculture
      Witam mam problem z ciagnikem same Explorer 60 88r mam spory luz na pedale sprzęgła przez co rewers wchodzi ciezkawo z lekkim zgrzytem wie ktoś może jak podregulowac pedał lub co innego zrobić? 
       
    • Przez gogo500
      witam posiadam ciagnik same laser 90 i mianowicie co uzupełnie olej w silniku do stanu max pojezdze pare dni i oleju  nie  ma ciagnik  nie kopci a zauwazułem ze zwieksza sie stan w tylnich zwolnicach co moze sie dziac??
    • Przez Kargul652
      Witam. Mam problem z ciągnikiem same iron 150s a mianowicie sam w czasie jazdy, pracy przy wyłączonym napędzie i blokadach, z balastem i bez, oś sama podnosi się i opuszcza,co to może być za przyczyna? 
    • Przez Rafał11
      Witam, otóż dziś zauważyłem w moim Same że kopci na niebiesko. Gdy wyciągam bagnet oleju na odpalonym silniku nie wygania oleju po odkręceniu nakrętki od wlewu oleju też nie wygania oleju. Jak dodam gazu ciągnik ma normalny dźwięk chodzi ładnie równo pracuje. Czym może byc spowodowane że kopci na niebiesko??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj