Skocz do zawartości
yacenty

AgroPaparazzi w akcji

Polecane posty

mmm    0

Widzę, że ruszyło ocenianie zdjęć :-)

yacenty    557

dokładnie, tak jak mówił regulamin kokursu - do końca stycznia dodawalismy zdjęcia, teraz od 1 lutego mamy 2 faze - oceniamy je - tak aby wyłonić zwycięzców :)

sydney    32

W ostatnim numerze Poradnika Rolniczego był nawet krótki artykuł na temat konkursu i "naszego" forum :)

klama    4

Czyli kolejny konkurs w którym wybierają użytkownicy? Już myślałem że wreszcie będzie jakiś normalny konkurs w którym wybiera jury no ale trudno. Szkoda bo gdy wchodze w galerie konkursu to można by uznać że nawet w najlepszych zdjęciach ktoś dał 1-2 :):) taki naród :) no ale po przeczytaniu regulaminu : .

Konkurs odbywa się w dwóch etapach: pierwszym polegającym na zebraniu wszystkich zgłoszonych zdjęć – trwającym do dnia 31.01.2010 i drugim polegającym na poddaniu nadesłanych zdjęć ocenom jury. Ocena stanowi równocześnie wynik Konkursu.
to po co nasze oceny ? Chyba że jury to użytkownicy to wszystko wyjaśnia :)

matakombajn    0

Popieram Klama...

zwłaszcza że już jakiś matoł pakuje ludzią oceny 1...

eh... miało być jury a jest jak zawsze;/

marcin974    25

Szanowny VIP mający 12 LAT o loginie BartekPL daje "miłe ocenki", nie przyglądałem się fotą tego konkursu ale pod prywatnymi fotami doszedłem do tego, łeee... to tydzień temu juz doświadczyłem i tutaj jest pierwsze miejsce w którym ogłaszam to ;)

matakombajn    0

jury ocenia zdjęcia, 10 marca mają być podani zwycięzcy

No to fajnie, teraz będzie najsprawiedliwiej.

proxy8441    72

no właśnie też juz mi się kończy cierpliwość czekam już wczoraj myślałem że zostaną ogłoszone wyniki i podobno jeszcze ma przyjść mail dot. danego uzytkownika i jego zajętego miejsca ale jak widać coś jest nie tak ahh ;) i oczywiście też jestem za tym aby to samo jury na podstawie małej współpracy z naszymi ocenami wyłonić zwycięzców :)

jacus    95

Szanowny VIP mający 12 LAT o loginie BartekPL daje "miłe ocenki", nie przyglądałem się fotą tego konkursu ale pod prywatnymi fotami doszedłem do tego, łeee... to tydzień temu juz doświadczyłem i tutaj jest pierwsze miejsce w którym ogłaszam to :)

a nie 13?chodzil z moja corka do szkoly,teraz mu sie nudzi,ma duzo czasu bo 2 raz przerabia material 5 klasy :);):),ja tez wyslalem zdjecie i czekam.

proxy8441    72

czyli w najblizszych godzinach lub dniach ;) możemy się spodziewać wyników ciekawe jak z nagrodami będzie :)

matakombajn    0

Dobrze się jeszcze jeden konkurs nie zakończył, a już na forum drugi jest...

ehh. Może do 10 marca 2011 roku sie wyrobimy :)

yacenty    557

jest mi przykro, ale mamy 2 problemy:

1. Olbrzymia ilość bardzo dobrych zdjęć jakie napłynęły na konkurs - przez co jury ma poważny orzech do zgryzienia jeśli chodzi o miejsca.

2. AgroTech - niestety ale przez ostatnie dni wszyscy się przygotowywali do targów.

Z tego co rozmawialiśmy wczoraj wyniki powinny być ogłoszone w połowie tygodnia (z tygodniowym poślizgiem)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się