qazqaz

Koła do międzyrzędzi

Polecane posty

To zależy jakie masz założone z przodu. Ja w swoim 6340 mam z przodu 12.4R24 i z tyłu założyłem mu wąskie 9.5R44 aby prędkości się zgrywały.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dawidmajster
      Witam jakie posiadacie rozmiar opon wąskich w zetor 7245 itp..
    • Przez Piotrrr
      Witam,mam problem z uszczelka pod głowicą w Zetorze 7211. Od jakiegoś czasu dmucha mi uszczelkę i to nie ma reguly- pod różnymi głowicami. Jest też tak,że temperatura cieczy przy średnim obciążeniu podnosi się pod 100 stopni. Jakieś dwa lata temu planowałem głowice. Może ktoś miał taki problem.  Proszę o pomoc
    • Przez yaro_1
      Witam, potrzebuję zakupić zaczep piton fix do zetora 7745, względnie dorobić. Proszę o radę od jakich innych ciągników taki zaczep by pasował, bo od 7745 w ogłoszeniach nie znalazłem.
    • Przez Bogdan590
      Witam mam Zetora supra 50 i mam problem z womem to znaczy podczepilem do niego mulczarke rozpedzil ją normalnie a gdy wjechałem w trawe to wom stracił moment obrotowy. Dodam że silnik nie spadł z obrotów a ni nic. Czy to problem z tarczkami? A jak tak to jak je naciągnąć?
    • Przez Bogdan590
      Witam mam Zetora supra 50 i mam problem z womem to znaczy podczepilem do niego mulczarke rozpedzil ją normalnie a gdy wjechałem w trawe to wom stracił moment obrotowy. Dodam że silnik nie spadł z obrotów a ni nic. Czy to problem z tarczkami? A jak tak to jak je naciągnąć?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj