Zaloguj się, aby obserwować  
lukasz1212

Sprzęgło w IMT578

Polecane posty

lukasz1212    0

Witam.Potrzebuje wiadomości na temat sprzęgła w Imt578.Gdzie można kupić tarcze sprzęgłowe,docisk,lub jego elementy,konkretnie chodzi mi o dżwigienki docisku,lub o informacje od czego pasują.

adikpl1    247

Być może pasują od MF 175, 178, 185, 188, albo od polskich Ursusów licencyjnych

lukasz1212    0

Od Ursusów raczej napewno nie pasują podobnie nie pasują od MF255 i choć jest to silnik model A4.248który występuje w wielu MF w budowie sprzęgła też są różnice.

Wiadomość z agroFakt.pl

coffey23    19

a sprawdź czy nie pasują od ursusa 4514 lub 5314 ja miałem IMT-579 i niektóre częśći pasowały od 4514

dawe11    0

bankowo będą to części od MF 178 bo to pierwowzór licencyjny dla imt 578 i 579.Ale z ursusami też może być coś wspulnego mój IMT579 chodzi chwilowo na pompie wtryskowej od 4512 jest trochę słabszy.

Mozesz tez zamówić części w belgradzie bo fabryka dalej działa ja zamawiałem pompę chydrauliczną

(wysoki koszt bo cło dochodzi).

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez t8nv9gfxwp
      Cześć wszystkim, w kwietniu tego roku kupiłem fendta 822, od początku wydawało mi się ze ciągnik jest za słaby (Fendt 720 objeżdża go w polu jak chce). Zmierzyliśmy mu moc i wyszło 210km i 890nm. W katalogu jest niby 226 i 970. Dla porównania zmierzyliśmy 720 vario i tam wyszło 205km ( katalog 200) i 870nm (katalog 870) wiec tu wszystko zagrało. Fabryka twierdzi ze na wałku 822 ma mieć 190km wiec i tak mamy więcej! A to ze 720 idzie lepiej tłumacza tym ze jest lżejsza (co może na drodze ma sens ale w polu kompetnie nie) Z góry dziękuje za wszelkie sugestie i pomoc. 
    • Przez Agnieszka1983
      Dzień dobry proszę państwa o porady mianowicie wymieniliśmy czujnik położenia ramion bo nie zapamiętywał głębokości na wyświetlaczu wyświetla nam calibracja w jaki sposób to zrobić samemu bo podpowiedziano nam że można zrobić to jakoś samemu , mamy ciężko znaleźć osobę która przyjedzie i to zrobi 
    • Przez Kibzik
      Dzień dobry,
      od kilku miesięcy szukam ciągnika, który zastąpi wysłużonego Władka.
      Szukam czegoś małego, wręcz hobbistycznego (25-40 KM).
      Przeszperałem i przerobiłem temat ciągników japońskich Yanmar, Kubota etc... Nie mówię, że to złe sprzęty ale za 30 000 zł możemy dostać sprzęt z 1990-2000 roku.
      Trafiłem ostatnio na markę ARBOS. Mają w sprzedaży małe ciągniki z serii 2000. Jestem zainteresowany ciągnikiem 2035. 
      35 koni, prawie 2 tony masy, w większości proste mechaniczne rozwiązania, napęd na dwie osie na czym mi bardzo zależy wręcz jest to niezbędna rzecz.
      Czy możecie Panowie i Panie coś o tym sprzęcie powiedzieć? Cena brutto takiego ciągnika to ok. 65 tysięcy złotych. Mam nadzieję na jakieś dofinansowanie typu niskotowarówka.

Proszę o sensowne opinie, pomysły na tego typu ciągnik. Być może macie jakieś doświadczenia z kupnem maszyny wraz z dofinansowaniem w takim przedziale cenowym.
      ps. wartość ekonomiczną i inne wymogi mam wstępnie opanowane
      ps2. znalazłem jeszcze coś w stylu Lovol m354, tańszy od ARBOSA ale sądząc po zdjęciach, tak na pierwszy rzut oka to gorszy jakościowo - co myślicie?
      Pozdrawiam Jakub

• Przez rabit500
      Witam
      Mam Pytanie czy ktoś posiada może schemat elektryczny do lkt 81 Turbo. Najbardziej potrzebna byłoby mi rozpiska pinów z trzech wtyczek pod kierownicą w stronę silnika.
    • Przez arion650
      Witam.chciałbym wziąć ciągnik na testy w przedziale mocy 160-200 km ponieważ złożyłem wniosek na dofinansowanie na beczkowóz I przyczepę samozbierającą A teraz ten beczkowóz Jest na testy tylko że większy A mam za mały ciągnik i stąd moje pytanie, może ktoś wie lub brał taki ciągnik na testy ,a może gdzieś można wypożyczyć taki w dobrej cenie?Jestem z  Woj.Mazowieckiego powiat Żuromiński
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj