Zaloguj się, aby obserwować  
rafcik711

Jaki rozrzutnik do JD 2140

Polecane posty

rafcik711    0

Witam mam pytanie jaki rozrzutnik do JD 2140 .Teren równy tylko wiosną na paru kawałkach mokro.Obecnie posiadam 3.5 tony i ciągam go 3p ale przez cały rok to uzbiera się około 100 rozrzutników i maszyna pomału wysiada.Pasował by jakiś na tandemie z nadstawkami bo wykorzystał bym go do kuku.Kasy mogę przeznaczyć 10 -17 tyś pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

przy 100 rocznie wysiada twój 3,5t? mój 3,5t roztrząsa rocznie 350 oraz wywozi bez adaptera (jako wywrotka) ze 100 rocznie i nieuważam żebym potrzebował dużo większy ;[ raczej jakaś wywrotka by się przydała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caseon    1

wlasnie 100 rozrzutnikow 3.5t na rok to wcale nie jest duzo;)

a do tego Johna jak juz to taki z 8 tonowy moze odrazu z kiprem tylko trzeba by wydac na takiego kolo 15 tys pewnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj