Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bizonbs

Foton 254

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Foton
Belarusik    1

JA jak bym miał brać teraz C-330 za około 17tyś to bym wolał dołożyć i wziąść już tego Fotona cena jest niezła napewno lepszy komfort masz jak c330 a jak w polu z mocą będzie to dopiero będziemy wstanie się przekonać jeśli sami nim porobimy :D

Wiadomość z agroFakt.pl

bizonbs    0

ja mam c 330 M i nie wiem czy nie zrobić małej zamiany. sprzedać M-kę a kupić fotona ;d mi się podoba... 25 hp i napęd 4x4 więc w polu chyba nie jest zły... Ciekawe tylko jak jest z udźwigiem na pompie itd.

kubu365    1

hmm kabina wyglada na komfortową 4x4 3 cylindry :D biegi w srodku :D i ta cena :D wczesniej pronar tez byl tani tylko zeby sie zareklamowac bo nikt nie wiedzial jaki on jest a teraz podrozal ale jagbym mial wybierac za ta kase traktor to i tak bym wybral uzywanego ursusa 3512

bizonbs    0

udźwig jest ponoć bardzo dobry ;[ :o o niebo lepszy od c-330 ;] kolegi tata pracuje w firmie gdzie naprawiają ciągniki. dokładnie nie wiem jak się nazywa ale mówił że fotony najmniej się psują i że są solidnie zrobione. ponoć najbardziej wadliwe są ciągniki john deere

pronarek82    1
hmm kabina wyglada na komfortową 4x4 3 cylindry :) biegi w srodku :) i ta cena :) wczesniej pronar tez byl tani tylko zeby sie zareklamowac bo nikt nie wiedzial jaki on jest a teraz podrozal ale jagbym mial wybierac za ta kase traktor to i tak bym wybral uzywanego ursusa 3512

święte słowa nic dodać nic ująć.

komar4    2
Napisano (edytowany)

ja mam c 330 M i nie wiem czy nie zrobić małej zamiany. sprzedać M-kę a kupić fotona ;d mi się podoba... 25 hp i napęd 4x4 więc w polu chyba nie jest zły... Ciekawe tylko jak jest z udźwigiem na pompie itd.

udźwig to on ma 800kg wydajność pompy 27 l

Po co odkopujesz dwu letnie wpisy?

Edytowano przez krzysiek16m

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować