Zaloguj się, aby obserwować  
Bartek2305

Bizon

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wueska    1

z tego co mi sie obiło o uszy to jest to chyba "czerwony oranżowy" bo znajomy mówił że czerwona oranżada :D

Wiadomość z agroFakt.pl

farmer120ha    2

To na 99% jest "meksykański",a czerwony oręż to chyba na zetora ale nie jestem pewien :(:)

Każdy sprzęt jest dobry jeśli wykonuje swoją prace.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez peja654
      Witam!
      Prosiłbym o pomoc w sprawie kupna Bizona Rekorda , a mianowicie czy ktoś ma , lub ma jakies informacje kto w waszych okolicach ma do sprzedania taką maszyne. Szukam Bizona Rekorda ZO-58 New Holland z 2002-2004r. w stanie BDB , max 1200mth. 
      Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam !

• Przez Rolniczek98
      witam czy ma ktoś z was instrukcje obsługi do bizona rekorda w pdf? rocznik 90
    • Przez Bartek72511
      Witam. Mam takie pytanie, jaki olej należy lać do silnika rekorda? jakiś inny niż do supra czy ten sam? z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Przez 19Damian89
      Witam juz od 2 sezonow wojujemy ze wspomaganiem .. czasem zalapie i kreci sie dobrze a czasem az szkoda gadac ... a postoju jak sa kola uniesione w prawo sie w miare kreci ale w lewo trzeba bylo sie nie zle nasilowac..

Orbitrol wymienilismy i silownik z tylu tez..

co moze byc przyczyna braku wspomagania
    • Przez ursus1991
      Cześć. Mam tki problem w moim rekordzie  że gdy kosze rzepak zapycha mi sie sieczkarnia co chwile. Musze odłączać i kosić bez sieczkarni. Zawiesza sie wszystko nad wałkiem z nożami i zapycha tył kombajnu aż załącza sie sygnał od czujnika. Próbowałem cofac przeciwnoże, jeździłem szybciej i wolniej i nic to nie zmieniało. Nie było róznicy czy mocny rzepak, czy słaby, ciagle to samo. Jak kosze zboże to sieczkarnia ładnie rozdrabnia i nic sie nie zapycha. Sieczkarnia chodzi spokojnie, nie trzesie kombajnem, Miał ktos juz podobny problem???
      Załaczam zdjecie sieczkarni jaką posiadam, nie wiem jak sie nazywa, ale poznacie pewnie ze zdjecia. Podejzewam, ze jest w tym kombajnie od nowego. Prosze o pomoc, bo jest to wkurzajace. Dodam, ze nic tam na wyjsciu nie wystaje.

http://www.fotosik.pl/zdjecie/e0306b5b07c65a78

PozdrawiamUrsus 1991
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj