Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rolnik96

Claas Lexion 600

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
rolnik96    3

Witam!

Od niedawna jestem posiadaczem kombajnu zbożowego Claas Lexion 600.

Jego główne informacje to:

-ruchoma rura wysypowa

-ruchome koła

-skrętne tylne koła

-składane lusterka

-otwierany zbiornik ziarna

-otwierane dwie boczne klapy

-otwierana górna klapa

-składana sieczkarnia

-wózek na heder

-ściągany heder

-miękka przednia oś

-obracane schodki

Model jest wykonany wg. mnie bardzo dobrze ma szerokie tylne i przednie opony,w środku kabiny odwzorowane realistyczne sterowniki itp. bardzo dobry tylny skręt, jest bardzo wytrzymały,motylek do skręcani tylnymi kołami znajduje się na górze końca kombajnu,posiada na samym tyle drabinki,model jest wykonany z żelaza z dodatkami elementów plastikowych, skala 1:32 siku.

Wymiary:

Długość- 29,5 cm

Szerokość-12 cm

Wysokość bez otwartego zbiornika-13,3 cm

z otwartym-14,5 cm

szerokość hederu-27,5

Model zasługuje na bardzo dobra ocenę. Cena jego wynosi 180zł jak na te pieniądze opłaca się go kupić.

Polecam gorąco.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Janekagrofoto
      Witam. Czy macie tur 5 z firmy MatStal? Jak się sprawuje? Jakie są wasze opinie?
    • Przez Czerwony
      Witam
      Tydzień temu przyszła mi kupiona na Allegro ładowarka teleskopowa Claas Targo C50 .

Oto funkcje :
      * obie skrętne osie
      * zaczep na przyczepy tylny
      * poruszanie się szufli
      * podnoszone i wysuwane ramię

Wady :
      * brak możliwości podczepiania innych akcesoriów(szufle,widły,chwytaki itp.)
      * kilka delikatnych elementów (światła,rura wydechowa)
      Model jest wykonany dosyć szczegółowo wykonany.Gumowe opony są fajnie miękkie :rolleyes: .W kabinie znajduje się figurka pracownika oraz kierownica .Osiami kieruje się za pomocą położonej po środku ośki . Szufla mieści całkiem sporo materiału ."Maszyna" jest wykonana przez firmę Siku w skali 1:32 . Do produkcji użyto elementów aluminiowych oraz plastikowych.

Wymiary :
      Długość bez szufli i wysięgnika : 11cm
      Długość wysięgnika z szuflą : 22,5cm
      Szerokość szufli :6cm
      Szerokość pojazdu: 5,5cm
      Wysokość bez ramienia :6cm
      Wysokość z wysuniętym ramieniem : 17 cm

Na allegro model kosztuje 45 zł w górę . Jestem z niej zadowolony chociaż niema możliwości podczepiania akcesoriów .
      Dziękuje za uwagę
    • Przez Wacekd
      Witam. Jaka może być przyczyna zatrzymywania się tarczy rozsiewającej przy siewniku Poplon. Nadmieniam , że jest to już trzeca sztuka przysłana przez producenta ,na gwarancji w ciągu 2 tygodni. proszę o szybkie odpowiedzi.
    • Przez timek2009
      siema pisze tu recenje jd 6930 premium Skala: 1:32 Kolor: zielony Material: Metal, plastik, guma Opis - najlepiej odwzorowany model ciagnika rolniczego w skali 1:32
      Model wykonany bardzo szczegółowo, z ruchomymi elementami
      no i co pisac foty w galleri pozdrawiam

tu widac jak sie wje***
      i jeszcze pudelko
      Aha sory za te nazwy plikow ale mam okolo 400 zdjec i niechcialo mi sie szukac wiec dalem litery aabbc zeby byly na poczatku

• Przez codename47
      Ostatnio dołączyłem do grona posiadaczy ciągników marki NH. Jest to niestety, albo stety tylko model w skali 1/32.
      Produkt ten jest Francuskiej firmy Universal Hobbies, co nie zmienia faktu że widnieje na nim napis MADE IN CHINA .
      Model jest bardzo szczegółowo odzworowany, zwłaszcza w kabinie.
      Znajduje się tam (wygodny) fotel operatora, siedzenie dla pasażera, oraz mnóstwo przeróżnych joysticków, wyświetlaczy, przycisków. Jest to wszystko utrzymane w ciekawej kolorystyce.
      Kabina natomiast jest wyposażona w światła robocze, składane(i rozkładane) lusterka. Ciągnik jest wyposażony w szyberdach, skoro już jesteśmy "na dachu" to mamy tam antene i coś w rodzaju star fire, ale nie wiem co to jest :blink:. Na boku kabiny jest jeszcze napis Power Command. Na lewych dzwiach jest okrągła nalepka, ale niestety mimo szczerych chęci i użycia lupy nie moge odczytać co tam jest napisane.
      Wycieraczka na tylnej szybie jest ruchoma, ale drzwi niestety sie nie otwierają.
      Przechodząc do przodu modelu, obok schodków mamy skrzynke na narzędzia która jest otwierana
      Promień skrętu jak na model jet zadawalący, a maska również jest nieruchoma. Z przodu mamy również tuz, oraz wom, wraz z modelem był obciążnik właśnie na przedni przód, który ma możliwość podczepienia przyczepy na przód.
      Z przodu maski znajdują się światła opadające bardzo estetycznie oraz na środku znajduje się logo marki New Holland.
      To moja skromna recenzja, dodaje również kilka zdjęć modelu.