Skocz do zawartości
StachuDomaski

Tc5.80 pomocy!!! pilne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

witam kombajn spada z obrotow prosze o szybka odpowiedz bo trzeba kosić skosilem 2 zbiorniki jeczmienia jarego i spada z obrotow silnik przeciazenie nawet 130℅ silnika

dzwoniłem i nic zara kolega filtry paliwa przywiezie bo serwis ma ale nie przywiezie -_-
Wiec może ktoś z forum wie co to za przyczyna wszystkie filtry wymieniane przed zniwami 2017

Wiadomość z agroFakt.pl

bolid20    45

Podaj wiecej informacji. Dopiero zaczoles nim kosic czy wczesniej bylo dobrze a dopiero dzis tak sie stalo??

-----

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kamil1025
      Witam macie jakieś opinie dotyczące tego kombajnu? Może jest jakiś użytkownik? Mam zamiar zmienić Bizona rekorda na taki sprzęt właśnie i jestem ciekaw jak sprawują się te kombajny. Z góry dzięki za odp. 
    • Przez Michalq66
      Posiadacze i operatorzy CX6080/90 mam pytanie.. jak macie ustawione wiatry/sita na rzepak ? 
    • Przez michal_xs
      Panowie , nawalil mi czujnik paliwa w kombajnie a nowy oryginalny w grenne 500zl , macie gdzieś dostep do innych tańszych czujników? Inne polskie od np ursusow nie pasują
    • Przez marko73
      Witam w kombajnie New Holland TC 5050 kilka razy dziennie mam problem z włączeniem wysypywania zboża . Muszę maszynę kilka razy kompletnie  wyłączyć , czasami chwilę odczekać i potem znowu włącza mi się funkcja wysypu zboża . Ramię/lejek spustowy  mam rozkładany hydraulicznie siłownikiem i to zawsze działa poprawnie .  Proszę o pomoc  gdzie szukać przyczyny usterki  bo w  dni kiedy jest ładna pogoda staje się to strasznie irytujące  gdyż  ciągu dnia traci człowiek czas i jest zupełnie bezradny . Może miał już ktoś z Państwa podobną usterkę ? Proszę o poradę . 
    • Przez lukasz345
      Piszcie co wiecie o tym sprzęcie.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.