Skocz do zawartości
News
NoemiNataniel

Case 1680 - Kontrolka ''beater chopper''

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case

Witam, nie wiem czy dobrze trafilam :) poszukuje informacji na temat żółtej (pomarańczowej)tylko napis kontrolki "beater chopper" od czasu do czasu mrygajacej w kombajnów case 1680. Z gory dziękuje za ODP. Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

i90r    0

Sprawdź stan i napięcie pasa od sieczkarni, jeśli pas jest ok to coś jest nie tak z czujnikiem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Lukas85
      Koledzy czy ktoś użytkuje kombajn Case 2188/2388 i moglby cos na jego temat powiedziec? Jak sie sprawuje jak jest z awaryjnoscią jaką ma skrzynie (hydrostat czy cos innego). Czy jest mozliwosc koszenia "na pokos" bez rozdrobnienia słomy? Porównując ceny tych kombajnów z podobnego rocznika z claas'em jest sporo tańszy. Obecnie pracuje na kombajnie Claas Dominator 96 z hydrostatem. Dużym minusem tego kombajnu jest silnik umieszczony z tyłu zaraz za kabina. Po pierwsze mocno grzeje w plecy a po drugie hałasuje. Case jest sporo krótszy a jednoczesnie bedzie bardziej zwrotny. Jakis czas temu znajomy kupił Lexiona o ile dobrze pamietam 405. Czy w case jest tak samo dużo elektroniki? w lexionie obok drzwi jest cała szafa z przekaznikami, nie daj Boze żeby dostały się tam myszy... 
    • Przez czmochu97
      Witam, prosiłbym o pomoc w wycenie stołu do rzepaku od case axial 1680 6 metrów heder.
      Nie potrafię dodac zdjęć niestety, prosiłbym o napisanie na priv.
    • Przez jacek16031989
      Witam jestem nowy zakupilem kombajn case international 431 i poprzedni wlasciciel mi powiedzial ze stal rok na dworze i teraz gdy zaplilismy to mlocarnia choci ciagle nie mozna ja wajcha wylaczc wiem tylko jak sprawdzalismy ze ta wajcha normalnie rusza caly srodek pod tym bednem bo otworzylismy taka maluska klapke na tym bebnie ale tam nic nie widac opricz tego ze gdy ruszam ta wajcha to cos am sie rusza ale nie moze wylaczyc mlocarni co moze byc przyczyna ??? moze jakis schemat jak to naprawic albo jak wyglada w srodku w mlocarni sprzegla czy co tam jest.wszytskiego rodzaju pomoce mi sa potrzebne bardzo ale to bardzo prosze o szybka pomoc ! Jezeli juz byl podobny temat prosze o wyslanie mi linku do tego tematu,ja szualem w wyszukiwarce i przejrzalem posty ale niestesty nie moglem nic znalezc bardzo prosze o pomoc z gory dziekuje
    • Przez kamiljaro
      Witam posiadam case 5150 1996r skrzynia powershift, licznik ten najbardziej cyfrowy. 
      Problem polega na tym,że licznik obrotów wskazuje na wolnych obrotach 230 a przy maksymalnych około 600. Czy ktoś orientuje się jak to przestawić 
    • Przez Smoka
      Jaki olej hydrauliczny do case 4230 ? Mam zalany agrol czy może być ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.