Skocz do zawartości
butchless

Fendt 308Ci

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt

butchless    0

Chciałbym wiedziec, czy Fendt 308Ci poradzi sobie w gospodarstwie 80ha. 20ha to orka i 60ha łąki.

Bedzie pracował przy kasiarce claas disco 300 około 3 m dłuosci, a w orce bedzie brał 4 skibowy pług keverland.

Jesli ktos wie niech powie ile taki moze kosztowac wiem ze gdzies około 160 tys zł.Interesuje mnie cena wraz z turem przednim. :blink:

Jesli ktos wie niech opisze jak wyglada wnetrze kabiny ,czy jest wszechstrone i wygodne.

adikpl1    179

To ma być używka czy nowy bo z tym może być problem. Już nie są produkowane, można jedynie kupić jedynie ostatnie sztuki na placu. Zastąpiła je seria 300 Vario.

A tak jest w środku:

http://www.agrofoto.pl/forum/Farmer-308-Ci-image16474.html

http://www.agrofoto.pl/forum/Farmer-308-Ci-image16481.html

http://www.agrofoto.pl/forum/Farmer-308-Ci-image16479.html

http://www.agrofoto.pl/forum/Farmer-308-Ci-image16477.html

Wiadomość z agroFakt.pl

Rogeryk    0
Chciałbym wiedziec, czy Fendt 308Ci poradzi sobie w gospodarstwie 80ha. 20ha to orka i 60ha łąki.

Bedzie pracował przy kasiarce claas disco 300 około 3 m dłuosci, a w orce bedzie brał 4 skibowy pług keverland.

Jesli ktos wie niech powie ile taki moze kosztowac wiem ze gdzies około 160 tys zł.Interesuje mnie cena wraz z turem przednim. :P

Jesli ktos wie niech opisze jak wyglada wnetrze kabiny ,czy jest wszechstrone i wygodne.

Taki sprzet kosztuje okolo 230 tys brutto. Jest to bardzo dobry ciagnik i na spokojnie poradzi sobie. Kolega kupil ode mnie taka 308 i chodzi w sredniej glebie z 4 obrotowymi Kverneland 40 cm na korpus. Polecam sprzet mamy jeszcze jedna taka na placu!!!!

MATIOS85    0
Taki sprzet kosztuje okolo 230 tys brutto. Jest to bardzo dobry ciagnik i na spokojnie poradzi sobie. Kolega kupil ode mnie taka 308 i chodzi w sredniej glebie z 4 obrotowymi Kverneland 40 cm na korpus. Polecam sprzet mamy jeszcze jedna taka na placu!!!!

308 ci to bardzo dobry wybór do ładowacza czołowego-sprzegło turbomatik, ale osobiscie wolałbym serie 300 vario, niewiele droższy a wiele nowszy i wyższa wartość przy ewentualnej odsprzedaży. skrzynia vario to na razie w ciagnikach tej mocy ewenement ale wieksze np sdf ttv juz to ma ale w mocu 160 km.

308 na pewno sobie poradz!

krzysiu    5

308CI niewiele tańszy od 309Vario to raczej dobry żart bo 308ci faktycznie nawet za 160+VAT ludzie pokupili teraz jest troszku drożej a 309VARIO? raczej kosmicznie droższy

Ale lepiej dołożyć i wziąć 309vario :) Wyposarzenie z wyższej półki noi skrzynia bezstopniowa :) . Mam 307Ci i tylko żałuję że niema rewersu elektrohybraulicznego tylko trzeba sprzęgło wciskać :) Co do wnętrza to dobrze się w nim czuje tylko szkoda że niema siedzenia pasarzera a te z tyłu do dla dzieci nie wygodne :) W czteroskibówce zwykłej sobie poradzi( bo mój też sobie radzi).Ale jak bym miał wybierać to już 309vario :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez daniello7745
      Pytanie od "świeżego" użytkownika Fendt'a. Gdzie znajdę złącze przewodów elektroniki "E"? W instrukcji, którą posiadam, opisane są konkretne piny, ale nie wiem, gdzie szukać tego złącza. Potrzebuję tego do sprawdzenia ciągłości przewodów od czujnika poziomu paliwa, ponieważ wskaźnik "pływa" od max do min. 
    • Przez Pavel
      Co myslicie o tym ciagniczku-ma moze ktoś jak tak to jakie spostrzezenia?
    • Przez fenti
      Witam, 
      w fencie 308C silnik Deutz BF4M1012EC przybywa oleju w silniku olej ma kolo czarny (nie kawa z mlekiem) więc pewnie to paliwo 
      tylko nie wiem czy to wina tylko pompowtrysków czy jest jakaś inna możliwość?????
    • Przez kozak1
      Witam jaki powinien być luz zaworów u fenda farmer 309c z silnikiem deutza BFM 1012  (na ssącym 0.3 a na wydechowym 0,5 ????????) Pilnie proszę o odpowiedz z góry dzięki
    • Przez kozak1
      Witam jaki powinien być luz zaworów u fenda farmer 309c z silnikiem deutza BFM 1012 na  ( ssącym 0.3 a na wydechowym 0,5 )

p