Skocz do zawartości
Denis1997

Studia niestacjonarne UP Wroc

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez IMATEUSZI
      Jaki kierunek? Szkoła? tak aby w przyszłości była możliwość pracy na gospodarstwie lub w branży rolniczej. ?
    • Przez anka899
      Witam czy polecacie studia na SGGW rolnictwo, a może w WSA w Łomży ? Jakie są wasze opinie? jakie przedmioty?
    • Przez rafal11195
      Pisze w imieniu kolegi który poprosił mnie o dodatnie tematu.( sory za  Błąd w temacie , powinno być MGR).

"Witam poszukuje chętnych rolników z województwa Łódzkiego do wypełnienia bardzo krótkiej ankiety o ciągnikach rolniczych, potrzebne mi to jest do pracy magisterskiej z góry wszystkim serdecznie dziękuje."
      https://www.ankietka.pl/ankieta/205334/ankieta-na-temat-wyposazenia-gospodarstw-rolnych-w-ciagniki-rolnicze-w-powiatach-woj-lodzkiego.html
    • Przez dawid4141
      Witam Panowie,
      Niedługo matura a ja stanę przed wyborem studiów. Generalnie w tym momencie chodzę do technikum mechanicznego (nie mieszkam na wsi, lecz pomagam wujowi często) moimi zainteresowaniami są przede wszystkim maszyny rolnicze (ich eksploatacja jak i naprawa), chciałbym swoje życie w jakiś magiczny sposób związać z gospodarstwem, lecz nie wiem czy to możliwe i w tym właśnie problem. Kiedyś napewno chciałbym zrobić sobie dodatkową kwalifikacje z rolnictwa po prostu dla mojej satysfakcji nawet. Czasami lubię podłubać coś, wymyślić coś nowego, udoskonalić, pospawać (niedługo chciałbym iść na kurs). Generalnie zastanawiałem się nad własnym warsztatem maszyn, ale czy to ma sens? Pomóżcie co wybrać.
      Szukam jakiegoś konkretnego kierunku we Wrocławiu, czy ktoś może mi polecić ciekawe studia i zarazem dobre. Proszę o konkretne propozycje.
      Pozdrawiam
    • Przez DanioTraktorzysta
      Witam. W tym roku kończę technikum rolnicze i zamierzam iść dalej na studia. To co mnie interesuje to wszelka technika rolnicza. Szukam dobrej uczelni z dobrze wyposażonym warsztatem praktycznym i odpowiednim podejściem do studenta. Chętnie rozważę się każdą uczelnię lecz wolałbym aby były one umiejscowione w jakichś większych miastach i najlepiej na południu kraju. 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.