Skocz do zawartości
GlenMoray

Landini Globus 70 rozmiar kol

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
GlenMoray    0

Witam jako rozmiar kol/opon był fabrycznie w tym modelu? Jaki olej wlać do dyferencjalu i gdzie jest korek wlewu? Ktoś posiada taki ciągnik?

GlenMoray    0

Dzięki. A orientujesz sie jaki rozmiar kol był fabrycznie? Pytam bo mam ciągnik na 46 calach i nie mieszcza się koła pod błotniki ; (

Wiadomość z agroFakt.pl

GlenMoray    0

Dzięki. A orientujesz sie jaki rozmiar kol był fabrycznie? Pytam bo mam ciągnik na 46 calach i nie mieszcza się koła pod błotniki ; (

corrado    243

Przy modelu 2x4 przód 7.50-16 tył 14.9R30

4x4 przód 12.4-20 tył 14.9R30

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Agri666
      Mam problem z landini gdy opale ciągnik nie działa wspomaganie i Jazda .... ładowacz działa podnosi i cała reszta ... gdy ciągnik chodzi około 3 minuty zaczyna działać wspomaganie oraz jazda jednak gdy np. pociągnę za wajchę od załączenia hydrauliki np na kipier to słychać jak rośnie ciśnienie pusze próbuje kręcić kierownicą i znów nie działa tak samo jazda wszystkie filtry zostały wymienione ... świeci się kontrolka na czerwono taka zębatka z kroplą oleju w środku czekam na jakieś pomysły   

• Przez krzysiek16m
      W tym temacie, prosiłbym o zamieszczanie instrukcje obsługi, katalogów części do ciągników marki Landini.
    • Przez Balzak
      Nic nie wiem na temat tych ciągników moze coś mi powiecie, gdyz znajomu chce kupic
    • Przez claas48s
      czy w landini 8880 jak nie ma chamulców to trzeba wymienić pompki hamulcowe oraz czy może być powiązana z tym inna rzecz  prosze o opinie na temat tego ciągnika i awaryjności
    • Przez Sadownikx2
      Witam.
      Czy można wsadzić większy silnik do landini mistral55?
      A i jeszcze jedno pytanie dlaczego jak jest zimno to po odpaleniu silnik sam gazuje do 1400-1500 obrotów,po 10 minutach ma już normalne oborty biegu jałowego.?