Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ukulele    0

Witam, czy orientuje się ktoś gdzie można dostać poniższe tarczki sprzęgła do prasy NH 648 ?

e816240b4d4ff.jpg

Z góry dziękuję,

pozdrawiam.

corrado    273

Podpytaj w agro-serwis24.pl kiedyś mieli sporo części do NH.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pacias94
      Witam. Czy mógł by się ktoś wypowiedzieć  na temat tych pras czy warto kupić taka czy lepiej dac  sobie z nią spokój 
    • Przez Kosciuszko81
      Witam jestem posiadaczem od nie dawna prasy zmienokomorowej Nh Br750 auto wrap, mam taki problem gdy podnoszę komorę włącza mi owijanie sznorkiem dzieje się to tylko w tedy gdy mam ustawione bela na 120 i mniejsze może ktoś miał taki problem i wie jak to rozwiązać i jaką jest tedo przyczyna

• Przez Kosciuszko81
      Witam jestem posiadaczem od niedawna pracy new holland Br 750 bez kompa,owijanie na dwa sznurki bez siadki. Przy otwieraniu komory włącza się owijanie czy to normalne! . TAK samo się dzieje jak mam balota mniejszego od 120 też się włącza owijanie jak opuszczam komorę. Proszę o poradę 
    • Przez PiotrJanicki
      witam posiada ktoś z was prese new Holland 644? wie ktoś jak założyć sznurek? proszę o pomoc
    • Przez PatrykBaszczyk
      Witam sam nie wiem co mam zrobić... Chce kupić prasę nh br6090 i nie wiem czy to dobry wybór robię ok  500 ponad D 500 balotow większość kiszonki i nie wiem czy da radę z ciągnikiem zetor proxima 100.. Jakie dobre robi kiszonki czy nie nadaje się do kiszonki.. Czy tylko słoma i siano.. Piszę tu o nowej prasie z siatką i rotorem

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.