Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Napinacz
matix0x    0

Witam! Dużo trzeba przerabiać żeby założyć ten napinacz dolnych ramion teleskopowy? Bo teraz mam ten normalny.

withanight    378

Nie widzę w jakim dziale piszesz ale są to urządzenia typu plug and Play i nic nie trzeba przerabiać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez erniak147
      Witam, właśnie schowałem filtr powietrza pod maske w swoim Zetorku i została mi dziura tzn ta stara kratka z dziurą na rure http://sklep.tzmkalisz.pl/Kratka-siatka-pokrywa-gorna-Z-70475315%283,1868,1295%29.aspx  takie coś i teraz mam prośbę bo nie mogę nigdzie znaleźć tekiego czegoś bądź metalowego żeby było całe bez dziury robił ktoś tzn kupował gdzieś takie coś ? 
    • Przez Mares
      Witam. Szukam spinek tapicerki dachowej do zetora 6245 z kabiną BK7011. W internecie nie mogę ich znaleźć, w katalogu z częściami też tego nie widzę. Może ktoś z was to kupował bądź dopasował jakieś inne zamienniki ?  W załączniku jest zdjęcie o jakie spinki mi chodzi.
      Spinki
    • Przez Zbyszkos
      Czy błotniki metalowe od Ursusa 385 / 914 będą pasować do Zetora 7245. Oponki te same czyli 12,4 r24 przedni most podobny przynajmniej mocowania. Czy uda się zrobić taki przeszczep bez większych przeróbek w mocowaniach?? Może ktoś tak juz zrobił??
    • Przez funkmaster1993
      Witam!
      Mam nastepujące pytanie do forumowiczów
      Gdzie w można kupić najlepiej przez internet zamek do drzwi prawych do zetora 5320.
      Aha i czy pasuje tam zamek od modeli np. 5211 itp.
    • Przez Zetorek91
      Panowie wiem nie powinien byc tutaj ten post ale ułamałem 5 srub w ramie kabiny jak odkrecałem błotnik. Mozecie poradzic jak je teraz wykrecic i pozniej nowe wkrecic?