Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Wojtek026
      https://www.olx.pl/oferta/jar-met-rozsiewacz-nawozow-jms-600-800-1000-CID757-IDpENXN.html
      http://jarmet.civ.pl/?p=369
      co sądzicie o tej 2 tarczówce czy lepsza od tych strumyków grasroli i janpoli może ktoś posiada?
      czy warto wydać 2 razy tyle na jakąś sipme antka?
    • Przez PRIMO
      Zakładam ten temat ponieważ mam problem ze znalezieniem tabeli wysiewu nawozów i zwracam się do użytkowników tych modeli żeby podzielili się swoimi doświadczeniami. 
    • Przez Zefir
      Witam  , ze względu że mój rozsiewacz uległ wypadku chciałbym zapytać się jaki proponujecie nowy w rozsądnej   cenie od 600 do 850 l ? Tak aby spełniał swą  role i  nie rozkładał  się szybko jak padlina   .pytałem się o unie mx 850 cena ponad 10k netto  bez żadnego wyposażenia  cena  zwaliła  mnie z nóg gdyż amazone z lepszym wyposażeniem  tyle ze 600 l kosztuje równo 10 netto   . Co innego proponujecie ? używanego nie chce budżet około 15k brutto 
    • Przez Thorod
      Witam, kupie nadstawkę s500 do amazone za-m 1500, może byc z plandeką. Zapraszam na priv.
    • Przez emtezecik
      Witam kolegow i kolezanki 
      Amazone Zam II 12-36 problem polega na zasuwach hydraulicznych silowniki jednokierunkowe i sprezyna . Sprezyna otwiera , silownik zamyka .lekko jest skorodowany na zasuwie i sprezyna sie przycina siejac 200 kg saletry na jednym talezu otwiera do konca a na drugim na 70 % bo sie zacina . Smarowalem . Naciagalem sprezyne i problem powraca . Gdzie znalezc silowniki dwukierunkowe i ewwntualnie od czego pasuja ? Szukam tez walka wom do amazone i ew zdjecie sprzegielka. Pomoze ktos ? Pozdro

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.