Skocz do zawartości
Nowaczek

ciągnik 100km

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Nowaczek    0

Witam,
Zajmuje się produkcją pelletu w wcześniejszych latach robiłem go ze słomy w kostkach w tym roku chce przejść na bele. Potrzebuje ciągnika do prasy case rb344 i do transportu tej słomy. Mam tez C 330 i C 360 i chce założyć do któregoś z nich tura wiec napiszcie do którego. Na ciągnik mam 120tys. ale jak cos to wydam więcej.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rolnik0987654321
      Witam. Poszukuję Ciągnika w przedziale mocy tak 100 -140 km. Cenowo tak max 115000 zł i tka przynajmniej koło 2008 roku. Ciągnik do pługa siewnika do kukurydzy i docelowo tur. 
      Z góry dzięki za porady 
    • Przez Adrian1
      Witam mam pytanie co sądzicie na temat deutz fahr 6130 bo zastanawiam się nad kupnem?
    • Przez damian123141
      Koledzy jaki ciągnik uzywany wybrać o mocy od  90-110 km? 
      Głównie pracował by przy prasie , opryskiwaczu, rozsiewaczu.
    • Przez marekha80
      witam wszystkich!! mam mały dylemat ponieważ podpisałem umowę na zakup nowego ciągnika cena ok 155tyś brutto. mam doświadczenie z zetorem 7245, 9245 98km, to ma być ciągnik głównie do prac cięższych i nie chciałbym by był gorszy od tego 9245 bo mam z nim miłe wspomnienia. i teraz czy forterra 90km czy coś innego. przedział mocy od 80-100km. dziękuje z góry, za porady.
    • Przez kamil5421
      Witam. Wiem że tych tematów było już bardzo dużo, ale mimo to napisze jeszcze jeden. 
        Mam zamiar kupić ciągnik od 130-140 KM ( 6 Cyl.) będzie to główny , pracować będzie głównie w polu ( Pług, agregat itp:
      Ogólnie myślalem nad  Case, DF lub Steyr ale to na razie takie myślenie.

Więc moje pytanie brzmi : " Jakiej marki ciągnik wy polecacie" i mile widziane by było uzasadnienie dlaczego ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.