Skocz do zawartości

Polecane posty

zibin192    0

Czy ktoś próbował zamontować instalacje pneumatyczną do takich ciągników jeśli tak to z czego brał napęd sprężarki

volvo1150    8

sprężarkę załóż sobie z c330 najtańszy koszt zawór z zetora można z mf 255 ale pedał ten z zaworem jest drogi bo ok 450 zł napęd z paska tylko pod trzeba zrobić pstawę z grubej blachy co ważne ma mieć fasolki byś mógł regulować naciąg paska osobiście jak masz hamulec hydrauliczny to dokup sobie siłowniki pneumatyczno hydrauliczne koszt ok 200 zł za siłownik i przewód 2 sn 12 dn  do wyjścia ok 4,50 m koszt ok 80 zł i przyczepa dęba stanie o ile nie pożyczasz przyczep

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez aduś21
      Witam wszystkich. Mam takie zapytanie co do pompy wody w mf699 a mianowicie wykryłem luzy na wiatraku na pompie wody i nie wiem czy to mogły pojsc jakies łozyska w pompie??? bo jak na razie to nie ma żadnego rozszczelnienia żeby ubywało płynu. Prosze o jakies sensowne podpowiedzi
    • Przez marcin1994
      Od pewnego czasu zaobserwowałem że w moim fergusonie słabnie udźwig. W czasie podnoszenia narzędzia lekkich typu brony nie ale już cięzszych tj. pług czy bądź agregat. W kabinie ciągnika słuchać jakby w środku gdzieś olej przelatywał nie wiem jak ten dzwięk opisać dokładnie(szum).Zbiegiem czasu coraz gorzej podnosi nie wiem co może być przyczyną.Jeżeli ktoś miał taki przypadek prosze o udzielenie pomocy.
    • Przez Bocian1520
      Witam. Mam problem z MF 399 bardzo grzeje mi sie olej hydrauliczny. Sprawdzane były juz hamulce skrzynia most i chyba wina lezy w pompie lub jakimś zaworze dławiącym .... Moze miał ktos podobny problem??? Pozdrawniam 
    • Przez Cypis320
      Problem z pompką podnośnika słabo podnosi a gdy olej się rozgrzeje to na wolnych obrotach opuszcza pompa czy rozdzielacz?
    • Przez xtomasz1095x
      Hej. Chciałbym was prosić o rade. Kupiłem nie dawno MF 675+tur i chciałbym się wszystko o nim dowiedzieć. Po pierwsz to gdzie sie włącza (wałek) WOM??. Czemu gdy przekręcam stacyjkę to później mi gaśnie kontrolka z takim "niby czajniczkiem"(ona jest druga od prawej)?? ,Czy tu da sie zmienić prędkość WOM ? i jak??. I czy ma ktoś na sprzedaż drzwi do tego mf??(lewe) zginęły w transporcie ;p

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.