tomn95

Pęknięty korpus silnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomn95    47

Zauważyłem za pompą wtryskową delikatną rysę która po pewnym czasie pracy poci się na czarno. Co zrobić w takim przypadku? Zostaje kupić nowy silnik czy jest jakieś inne rozwiązanie ?

corrado    400

Zrób zdjęcie. Jeśli nie jest do duże pęknięcie może wystarczyć zeszlifować i zakleić. Ewentualnie dobrze pospawać. Wszystko zależy jak duże to pęknięcie czy ciągnik pracuje w ciężkich warunkach, jak bardzo się poci podczas rozgrzania.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

tomn95    47

Jakoś dramatycznie się nie poci ale z czasem jest intensywna czarna plama. Jutro wrzucę zdjęcie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Maciejos_47
      Znalazłem tylko takie oznaczenia zerestowany jest na c-360 silnik 4 cylindrowy 

• Przez pacal122
      Szanowni Państwo, mam pytanie odnośnie c330m, bo przymierzam się do wymiany wieńca koła zamachowego i chciałbym się dowiedzieć: jak wieniec jest zamocowany na kole zamachowym, jak to jest ze sprzęgłem czy jak go wyjmę to potem musi być włożony w tej samej pozycji i ogólnie porady jak dla nowicjusza którym jestem, bo odpalanie przez 15lat na zaciąg to wystarczająco długo żeby go wymienić.
    • Przez HubiSoft
      Ciekawi mnie czy w takim renault cergos 350 na rotacyjnej pompie da rady zwiększyć moc z czym się to wiązało i czy warto? 
    • Przez MFTeam
      witam mam problem z silnikiem Perkins 4 zrobiłem kapitalny remont nowy wal, tuleje, blok i głowica planowana, korbowody i tłoki, pompa paliwowa i wtryski są świeżo po regeneracji i do kolektora wydechowego dostaje się paliwo i czy na małych czy większych obrotach dymi na szaro/niebiesko. Oleju nic nie bierze a już trochę przepracował. Co to może być za przyczyna?
    • Przez rolnikgospodarny95
      Witam ile kosztuje generalny remont silnika w c 330 ? I jaka polecacie pompę hydrauliczna odrazu mówię że pracuje cały czas z turem 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj