Skocz do zawartości
Kafior

Claas Arion 6 cylindrowe

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
Kafior    0

Witam 

Chciałbym poznać Waszą opinię na temat ciągników claas arion, dokładniej chodzi mi o modele 620-630-640-650

Wasze doświadczenie i informacje na temat tych modeli :) 

Ktoś może w ostatnim czasie kupował lub orientuje się w jakiej cenie można coś takiego nabyć? 

kali2107    65

kolego. kumpel kupił nowego 650. bida z nyndza. a cena nie taka mała. już nie pamiętam ile.i jeszcze ta os na wachaczu- chyba 16 kalamitek. ogółem mi się po prostu NIE PODOBA. teoretycznie wygląd nie ma nic do rzeczy. ale nigdy w życiu bym nie kupił takiego karakana. pozdrawiam

jacek1296    75

kolego. kumpel kupił nowego 650. bida z nyndza. a cena nie taka mała. już nie pamiętam ile.i jeszcze ta os na wachaczu- chyba 16 kalamitek. ogółem mi się po prostu NIE PODOBA. teoretycznie wygląd nie ma nic do rzeczy. ale nigdy w życiu bym nie kupił takiego karakana. pozdrawiam

A jechałeś nim? Kalamitek jest więcej niż 16, ale można zamówic centralne smarowanie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Kafior    0

Z tego co słyszałem to jest ich bodajże 28, a centralne kosztuje w granicach 800 euro- wtedy mamy 6 kalamitek? Dobrze słyszałem? 

Jakie jest Wasze zdanie na temat tej osi? 

Ktoś jeszcze wyrazi swoją opinię na temat Arionów? 

Jarecki88    185

Ta oś występuje nie tylko w Claasie. Póki jeździ, to dobrze, ale jak te wahacze dostaną luzów to dopiero będzie.  :P

Kafior    0

Dopiero będzie- co dopiero będzie? ;) 

Po jakim czasie może nastąpić taka sytuacja? 

Jarecki88    185

Przeglądu diagnosta nie podbije :P Ja zamawiam sztywną oś, ale to w 4 cylindrowy Arionie, który ma być pomocniczym traktor em u mnie.

Tetsuya    7

Mam ariona 620 cmatic już 1200mth prawie nabite bez zarzutu. Poniekąd mam podobne zdanie co Kali claas arion w wersji cis wygląda dość słabo w środku i bym raczej nigdy nie zdecydował się na cis co innego jak już chcesz cebis albo cmatic.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zyzek
      Cześć, jeśli możecie, proszę o podzielenie się doświadczeniami, jak wasze claasy odpalają w zimie. Stosujecie jakieś specjalne zabiegi aby celtis odpalił przy -10 stopniach? Jaki posiadacie akumulator? Często doładowujecie?
      Z góry dzięki za każdą podpowiedź
    • Przez Miniasz
      Witam zastanawiam się nad kupnem ciągnika o mocy ok 140km z roczników 2008-2010 i tu moje pytanie, który z tych modeli polecacie Arion czy Ares jakie wasze opinie na temat użytkowania tych modeli?
    • Przez zyzek

Kontorlka PTO miga, gdy dźwignia po prawej stronie przesunięta jest w pozycję wyłączona (bez strzałki), a gaśnie gdy przesynięta jest na włączona, ale prędkość ustawiona na neutralny. Świeci ciągle, gdy włączona i wybrana prędkość. Czy kontrolka nie powinna gasnąć, gdy PTO jest wyłączony. Co może być przyczyną? Sterowanie hydrauliczne.
    • Przez krzysiek16m
      W tym temacie, prosiłbym o zamieszczanie instrukcje obsługi, katalogów części do ciągników marki Claas.
    • Przez artur04c
      Witam, potrzebuję schematu bezpieczników i przekaźników do Ariona 640 w Cebis, podejrzewam, że do 620 630 będzie podobna instalacja. Głównie chodzi mi o światła, ale wypadało by resztę również poznać co do czego