Kafior

Claas Arion 6 cylindrowe

Polecane posty

Kafior    0

Witam 

Chciałbym poznać Waszą opinię na temat ciągników claas arion, dokładniej chodzi mi o modele 620-630-640-650

Wasze doświadczenie i informacje na temat tych modeli :) 

Ktoś może w ostatnim czasie kupował lub orientuje się w jakiej cenie można coś takiego nabyć? 

kali2107    395

kolego. kumpel kupił nowego 650. bida z nyndza. a cena nie taka mała. już nie pamiętam ile.i jeszcze ta os na wachaczu- chyba 16 kalamitek. ogółem mi się po prostu NIE PODOBA. teoretycznie wygląd nie ma nic do rzeczy. ale nigdy w życiu bym nie kupił takiego karakana. pozdrawiam

jacek1296    406

kolego. kumpel kupił nowego 650. bida z nyndza. a cena nie taka mała. już nie pamiętam ile.i jeszcze ta os na wachaczu- chyba 16 kalamitek. ogółem mi się po prostu NIE PODOBA. teoretycznie wygląd nie ma nic do rzeczy. ale nigdy w życiu bym nie kupił takiego karakana. pozdrawiam

A jechałeś nim? Kalamitek jest więcej niż 16, ale można zamówic centralne smarowanie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Kafior    0

Z tego co słyszałem to jest ich bodajże 28, a centralne kosztuje w granicach 800 euro- wtedy mamy 6 kalamitek? Dobrze słyszałem? 

Jakie jest Wasze zdanie na temat tej osi? 

Ktoś jeszcze wyrazi swoją opinię na temat Arionów? 

Jarecki88    196

Ta oś występuje nie tylko w Claasie. Póki jeździ, to dobrze, ale jak te wahacze dostaną luzów to dopiero będzie.  :P

Kafior    0

Dopiero będzie- co dopiero będzie? ;) 

Po jakim czasie może nastąpić taka sytuacja? 

Jarecki88    196

Przeglądu diagnosta nie podbije :P Ja zamawiam sztywną oś, ale to w 4 cylindrowy Arionie, który ma być pomocniczym traktor em u mnie.

Tetsuya    8

Mam ariona 620 cmatic już 1200mth prawie nabite bez zarzutu. Poniekąd mam podobne zdanie co Kali claas arion w wersji cis wygląda dość słabo w środku i bym raczej nigdy nie zdecydował się na cis co innego jak już chcesz cebis albo cmatic.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez przemek99
      chodzi mi o ich awaryjnoesc i dostep do czesci i ich cene?
    • Przez Piotr.W
      Witam. Ciągnik Arion 520 problem jest z układem paliwowym CR. Denso silnik John Deere 4,5L 16V.  Objawy usterki: obroty silnika spadają i wzrastają podczas pracy.
      Dokładniej. Podczas pracy silnik pod obciążeniem pracuje prawidłowo,nie czuć spadku mocy wystarczy ,że zrobię krótką przerwę np 2 minuty  w pracy bez gaszenia silnik ma wtedy obroty 850obr/min wznawiam prace a on mi zaczyna spadać z obrotów np: gaz ustawiony na 2000obr. i samoczynnie ujmuje prawie do 850obr. i tak kilka razy. Wtedy ja mu redukuje bieg bo nie jest w stanie się pozbierać i wkęcić ponownie na ustawione obroty. Trwa to może minute aż mu przejdzie to samo i pracuje normalnie aż znowu do kolejnej przerwy. Tak jakby ktoś dodał gazu i odejmował gaz.
      Zero objawów dymienia  ten silnik po prostu nie kopci na luzie i pod obciążeniem (dużym) jedynie przy odpaleniu puści czarnego bączka zwłaszcza na zimnym.
      Wymieniona pompka zasilająca (orginał nie zamiennik) pompe główną nic to nie pomogło.
      Wymienione filtry paliwowe na nowe MAN filter
      Zbiornik paliwa przy smoku sprawdzony nie ma tam nic było trochę szlamu piasku wyczyszczone nadal przerywa. Przewody drożne do filterka wstępnego.
      Wymieniony zawór SCV orginalny DENSO   294009-0260 nie pomogło nic. Zawór wymieniłem na nowy ponieważ oring był uszkodzony na starym i twierdził serwisant claas że on może być wadliwy. Po wpięciu komputera twierdzi że dobże pompa dawkuje paliwo.

Jedni twierdzą ,że sterownik silnika jest uszkodzony drudzy ,że pompa do sprawdzenia nie sztuką jest wydać kasę na nowy sterownik silnika a później może okazać się że był dobry.
      Jeżeli ktoś miał podobny problem to proszę o pomoc.

• Przez gospodarstwo85
      Witam może ktoś miał taki przypadek Claas Axion C-matic rok2009  bład 7986  skrzynia wpada w tryb awaryjny podczas jazdy wyzuca na luz a pozniej do 10km/h. Zapala sie również mruga na chwile kontrolka od cisnienia na skrzyni
    • Przez artur04c
      Witam, jak w temacie, Ile g powinno być w klimatyzacji, pacjent claas Arion 640 cebic 2008r,
    • Przez Pawel194
      Witam. Jestem posiadaczem claas ares 697 problem jest z miękka osią. Oprócz tego że mam luz na sworzniu na którym jest czujnik i urywa blachę (Jestem na etapie jego wybijanie, jest zaliczony ani drgnie) mam błędy, jak go kupowałem to działała więc chce to usprawnić.
      Dioda miga 2razy i 1raz po kalibracji tzn według mnie, ustawilem oba czujniki żeby miały ta sama wartość. Chyba pomogło bo dioda miga 1raz w jednakowych odstępach. Co dalej??? Jak mogę ja zresetować czy jej uruchomienie bez kompa jest możliwe? Bo nie reaguje ani do góry ani do dołu jest w środkowej pozycji ogólnie amoryzuje.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj