90daniel

fendt 515c

Polecane posty

90daniel    15

Witam. mam problem z odpaleniem ciągnika. Wczoraj wieczorem jezdziłem ciagnikiem pół dnia później pojechałem do sąsiada się rozliczyć za zborze zgasiłem ciągnik na środku podwórka i nie mogę go odpalić do teraz. Kontrolki wszystkie się palą światła są przełącznik zmiany kierunku też reaguje. A ciągnik nie chce odpalić po przekręceniu kluczyka w pozycje rozruch nie ma żadnej reakcji.

bodzio1108    179

popukaj czymś w rozrusznik lub okolice rozrusznika

Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Wiadomość z agroFakt.pl

Niki20    7

Masz czujnik, który zapobiega odpaleniu ciągnika przy włączonym biegu? ;) 

90daniel    15

tak mam ten czujnik. Mowisz ze to może byc jego wina? ruszałem lewarkiem bo mógł się zawiesić ale bez skutku.

Niki20    7

Poruszaj czujnikiem, prawdopodobnie gdzieś tam nie łączy. Miałem podobnie w Deutz Fahr :) 

90daniel    15

Po awarii. Będziecie się ze mnie śmiać ale najciemniej pod latarnią. przepalony bezpiecznik od rozruchu :)  tak że dziękuję za podpowiedzi,

90daniel    15

I jeszcze raz ja, znowu mały problem z odpaleniem. Tym razem rozrusznik kręci silnikiem ale nie chce zagadać. Paliwo jest. świece grzeją, bezpieczniki wszystkie ok. Ciągnik gada tak jakby nie dostawał paliwa. Wiec poluzowałem śrubę odpowietrząjącą wyleciał pęcherz powietrza wiec przepompowałem, wymieniłem też filtr paliwa na nowy bo stary nie był za czysty i przepompowałem układ jeszcze raz. Zrobiłem tak samo jak zaleca książka i nadal nic. Podczas kręcenia wyskoczył mi też błąd.  5,1,40. i za bardzo nie wiem co to oznacza. bo z książki za dużo się nie dowiedziałem. Proszę o pomoc.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kingway
      Witam , czy wymieniał ktoś tarczki napędowe w skrzyni ?? jak się do tego dobrać i na co zwrócić uwagę ?? i jakiej firmy kupić tarcze ?? tańsze czy droższe (oryginały ) ?? 
    • Przez szymek85
      Witam proszę o poradę jak rozebrać siłownik. Ściągnąłem górnego segera i nie wiem czy teraz muszę tą tuleje wbić czy wyciągnąć bo dalej jest jeszcze jeden pierścień, a nie chce nic na siłę robić.  

• Przez mariog84
      Witam. Posiadam Fendta 515c, juz kilka lat. Tej jesieni pojawił sie pewien problem. Mianowicie przy duzym obciażeniu slnika (np cięzka orka) słychać dziwne stukanie, z lewej strony silnika, jak siedze w kabinie. Dość głośne. Takie dziwne uderzenia. Po chwili stuki zanikają. Gdy go troszkę przytrzyma (silnik ma ciężej), znowu słychac te stuki. Nie mam pojęcia co może być przyczyną tego dzwięku. Przy lekkich pracach nic nie słychać. A ciągnik najwiekszy w gospodarstwie czyli głównie do cięzkich prac. Spotkał się ktoś z czymś podobnym?? Wie ktoś co to może być??
    • Przez UTERESKI2020
      Witam
      Mam problem z Fendtem Favoritem 512 C z 98 roku
      Nie działają pół biegi oraz system nie pozwala wejść w wykasowanie błędów.
      Czy ktoś się może orientuje czemu tak jest ? Co jest tego przyczyną? Jak zaradzić? 

• Przez 2013
      Witajcie! Mam problem a mianowicie nie przyjemny dźwięk jak by wiatraczek tracął o coś, przy dodaniu gazu pod obciążeniem, podczas orki cały czas słychać ten dźwięk. Podejrzewam że to może być Turbosprężarka a wy co o tym sądzicie?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj