Zaloguj się, aby obserwować  
CzarnyBrat1

Głębosz AKPIL

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
CzarnyBrat1    0

Witam. Dzisiaj odwiedziłem CHEMIROL Mogilno w poszukiwaniu głębosza i przy okazji dowiedziałem się ciekawej rzeczy. Mianowicie jeden z przedstawicieli handlowych mówił mi, że GASPARDO dostarcza kompletne głębosze firmie AKPIL, ta daje swoje naklejki i sprzedaje głębosze pod swoim szyldem. Wiecie czy to prawda, bo jeżeli tak to warto zwrócić uwagę na taki głębosz.

brzozak2    238

pytanie 1: jaka jest roznica w cenie,

pytanie 2: po co gaspardo mialoby to robic, po co dealer mialby sprzedawac akpila zamiast gaspardo, chyba ze sprzedaje oba to jedynie sens widze :)

jesli ten dealer sprzedaje tylko akpila to dla mnie podejrzane, choc przyznam, ze nie slyszalem jeszcze takiej proby podawania sie na czyjąś jakosc :)

sprawa do sprawdzenia

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

CzarnyBrat1    0

Tak samo się zdziwiłem jak i Ty dlatego pytam. Dziwne mi się to wydawało, ponieważ firma GASPARDO ma wystarczająco dużą renomę i nie potrzebuje sprzedawać swojego towaru pod inna nazwą. Rożnicy w cenie nie znam bo akurat ten dealer sprzedaje tylko AKPIL, wiec może rzeczywiście jest w tym jakiś haczyk. Nie wypytywałem się o to bo akurat bardziej zainteresowany byłem siewnikiem, ale jak wybiorę się tam ponownie to wybadam sprawę. Podał mi przykład tego AKPILA w zamian za kvernelanda, czyli niższa cena bez straty jakości :)

Wiadomość z agroFakt.pl

brzozak2    238

byc moze warto, poczekajmy jeszcze chwile, moze ktos na AF mial z nim stycznosc

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

deer    180

Na zdrowy rozum jak dla mnie, prawdopodobna jest inna wersja :). Po prostu te głębosze dla gaspardo robi akpil, i częśc produkcji zbywa pod swoją marką.

BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

oFsik    98

A może robią to na licencji (pługi obrotowe akpila są robione na czyjejś licencji) albo dostają gotowe sekcje robocze.

CzarnyBrat1    0

Koleś ewidentnie powiedział, że głębosz AKPIL to to samo co GASPARDO tylko naklejkami się różnią,.. W każdym bądź razie jeżeli to prawda to myślicie, że warto w ogóle zawracać sobie głowę taką maszyną??

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ma ktoś może głębosz z Akpilu? Konstrukcja ciekawa, ale jakoś na stronie nie mogę jej znaleźc. sad.gif

brzozak2    238

moj znajomy robi sam takie glebosze, ale nie wiem o ile taniej sprzedaje. w kazdym razie pol gminy na nich smiga i ja tez bede chcial zeby mi zrobil jakis 4m w przyszlosci :huh:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez pawelo24
      Witam.
      Poszukuje informacji i opinii na temat brony talerzowej/kompaktowej firmy TolMet, konkretnie model Tytan.
      Czy ktoś posiada taki sprzęt? Jakie są wrażenia z pracy tym narzędziem?
      każda informacja ile widziana ;-)
    • Przez crystal169
      Witam, Planuje zakupić talerzówkę  (ciąganą tylko i wyłącznie) do swojego MF 7619 .
      Jestem w trakcie przeglądania czegoś w internecie . Co wpadło mi w oko to 4.5 metrowa .
      Landstal BTH 4.4 ,talerze 610mm, zaczep na TUZ bo innego nie mają z tego co widzę, wał daszkowy lub tandem ceownikowy, to takie główne rzeczy do wybory, oświetlenie to takie oczywiste że będzie .
      Druga co jest w tej szerokości to Rolmako U652, wał tak samo daszkowy lub tandem ceownikowy, talerze 560mm, zaczep na belkę.
      Innej marki niestety nie znalazłem żeby miała 4.5 metra.
      Może ktoś używa te maszyny , pracował nimi i może o nich coś powiedzieć, może znacie inne firmy z tą szerokością roboczą maszyny.
      Bardzo proszę o jakieś sugestie, opinie i ciekawostki.

• Przez Warsicki
      Witam, jaki agregat ścierniskowy (podorywkowy) do zetora 5718?Ma on 58km (43,3kW). dodam,że klasa ziemi to 5-6 klasa. Teren jest płaski.
    • Przez Twardziel99
      Witam planuje zakupić bronę talerzowa 5m poproszę o jakieś opinie  stoję przed wyborem 3 marek  Amazone  Catros 5001-2/*TS , Horsch joker 5rt ,
      Bednar SWIFTERDISC XO5000F. Dodam ze maszyna będzie pracować na 150hektarach z ciągnikiem o mocy 200koni. Ewentualnie poproszę opinie na temat innych ciekawych maszyn . Dziękuje
    • Przez imil
      Witam, posiadam ciagnik mf 6120 i planuję kupić do niego agregat ścierniskowy. Mam gleby miedzy 5 a 6 klasa. Jaka szerokość bedzie dobra do mocy tego ciągnika aby dobrze mieszał ziemię i nie miał ciężko aż tak bardzo.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj