Zaloguj się, aby obserwować  
ursusuc3603p

zunhammer

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Tadek32
      Witam Pomocy
      Mam problem z beczkowozem Pn20/2.
      Wciąganie  idzie w miarę sprawnie i szybko. 
      Natomiast wypompowuje tylko wodę do pierwszego ( na samym dole) oczka co jest uciążliwe. Nawet na wyższych obrotach pompy A i tak kilkaset litrów zostaje ma spodzie. 
      Jak rozwiązać ten problem?
      Czy to wina pompy czy jednak nieszczelność?

• Przez jd6220
      jaki mam wybrac beczkowóz około 5 - 6 tys. litrów aby był tani i dobry ??
    • Przez Goryl
      Kupiłem nowy beczkowóz - pompa MEC 3000

I mam pytanie jaki olej mam stosować do pompy??
    • Przez michal_19
      Posiada z was ktoś beczkowóz meprozet pn50 z kompresorem jurop pn45, jaki macie czas napełniania beczki? u mnie to okolo 3,5 minuty i sie zastanawiam czy nie jest to zbyt długo gnojowica nie jest gęsta.
    • Przez F3dor
      Witam, poszukuje obudowy pompy do wieltona 10000l, może ktoś wie gdzie można cos takiego znaleźć

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj