Zaloguj się, aby obserwować  
ursusuc3603p

zunhammer

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez jd6220
      jaki mam wybrac beczkowóz około 5 - 6 tys. litrów aby był tani i dobry ??
    • Przez drewcio
      Witam, zabieram się za budowę beczkowozu. Beczka oczywiście z hydroforni pojemności 4,5 tys l.  Dylemat mam jaki zrobic wlew/wylew (z zaworem). Tzn taki tradycyjny na tylniej scianie na dole czy jak w starych malych beczkach np. pn-20 rura - kolano z gory.
      Gdzies kiedys na tym forum obilo mi sie o oczy ze ta rura/kolano wychodzaca od gory na zewnatrz beczki w srodku siega dna. Pewnie ma to zwiazek z oproznianiem.
      Jak w takim typie z napelnianiem? Idzie lzej czy ciezej niz w tradycyjnym rozwiazaniu?

• Przez rolnikus21
      Witam. Chce kupić beczkowóz około 12000 litrów i zastanawiam się czy lepszy będzie na tandemie czy na jednej osi ? Z którym będzie lepiej się jeździło ? Co radzicie ? Proszę o pomoc
    • Przez koda92
      Witam
      Nie dawno kupiłem beczkowóz 20 tys litrów. Z zewnątrz jest super odnowiona pomalowana-zabezpieczona, ale w środku jednak jest troszkę rdzy. Są takie X wzmacniające ścianki które są trochę pordzewiałe i dno beczki ma naloty rdzy, Nie jest ocynkowana. Wyczyściłem ją w środku, ale nie wiem jakiej farby użyć. Kupiłem sobie małą puszkę hammerite prosto na rdzę na próbę, ale później na int znalazłem info że ona nie może mieć stałego kontaktu z wodą. Może polecicie jakieś farby na rdzę i zabezpieczenie-konserwację do beczkowozu?  
      Ps. Wiem że podobny temat był ale tam nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi.
    • Przez Highlander54
      Witam 
      Wyworze z biogazowni poferment beczkowozem 20 tys litrów. Oni tam mają swoją pompę do napełniania beczki i nie muszę używać swojej. Ale jak się napełnia to w beczce robi się ciśnienie. Ja przesuwam rączke w pompie na środek, że trochę tego powietrza ucieka, ale to jest wolno. Kolega wozi beczką 20 tys z otwartą górą i dużo szybciej się napełnia. Co zastosować w tej beczce żeby powietrze szybciej uciekało? Jakiś zawór czy coś innego? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.