Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
micro303

McCromick mtx140 [jaki ładowacz, tuz]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
McCromick
micro303    18

Witam czy orientuje sie ktos w cenie tura do tego ciagnika i przedniego tuza. Z góry dziękuje za odpowiedz.

URSUS C335 ,Kubota 8560, MC CORMICK MTX 140.

brzozak2    237

jakiego producenta??

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Wiadomość z agroFakt.pl

brzozak2    237

no to ciagniemy dalej:

tani - krajowy

dobry - zagraniczny

krajowe razem z podstawowym osprzetem zamkna sie w 20 tys pln brutto, zagraniczne z dobrym wypasem nawet 2 razy tyle.

jesli chodzi o tuz to chyba tylko zagramaniczny zostaje i tutaj koszt 11-13 tys pln ale chyba netto :P

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

micro303    18

A czy mogłbys mi podac jakies strony o zagranicznych i krajowych.

URSUS C335 ,Kubota 8560, MC CORMICK MTX 140.

brzozak2    237

AGROSERWIS    0

Ceny w euro netto:

Stoll Robust F HDPM 36 - 7795

Komplet dopasowywania - 1160

3 obw. sterow. - 685

+ ewentualnie:

Hydrofix - 495

Comfort-Drive - 620

lakierowanie specjalne - 105

hydr.ryglowanie narzedzi - 690

Ze swojej strony upust 15% od tej ceny moge zaoferowac wiecej przy finalizacji

sdcrisis    0

wedlug mnie najlepszy jest Quicke jednak zagraniczne to zagraniczne... znajomy ma Quicke Q65 z NH TS135a i sie bardzo dobrze spisuje

brzozak2    237

dlaczego quicke?? nie rozni sie za bardzo od stolla czy innych ladowaczy.

mi sie podobaja patenty MX poniewaz zmiejszaja ilosc sworzni, laczen, dzwigni.

ponadto na pokazach agro show, mozna bylo zauwazyc roznice w szybkosc dzialania i podlaczania tura do ciagnika - MX nie dal zadnych szans ladowaczowi JD i chyba quicke

deer    176

Co do TUZ.

!2 tys to nie będzie kosztować. Ja na wiosnę kupiłem nowy tuz do JD 6520 (bez wom), degenharta o udźwigu 3 T za 7 tys. netto. MX był paresetek droższy. Myślę że do Macormika, powiniwn byc nie wiele droższy.

A co do ładowacza czołowego, to popieram @brzozak-a MX to najlepszy wybór (choć sam mam Q65).

Chodzi głownie o sposób poziomowania i związane z tym rozwiązanie techniczne a przez to lepsze parametry podnoszenia w stosunku do konkurencji.

BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

brzozak2    237

a to ciesze sie ze tuzy potanialy, ja sie orientowalem kiedys do MF to wlasnie tak wyszlo :P to bylo w tamtym roku.

teraz do JD 6430 doplata wynosi 2500 euro netto, ale tego nie podawalem bo nie bylem pewien czy jakby byl brany osobno taka cena bylaby zachowana, producent taki jak twojego

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Monsterius27
      Witam. Proponuję założenie nowego działu poświęconego ciągnikom firmy McCormick. Ich popularność stale wzrasta.Co wy o tym sądzicie? Pozdrawiam.
    • Przez songo2754
      posiadam john deere 5090r i od niedawna jestem posiadaczem mccormnik mc 130 i moje pytanie  czy moge mccormnika zalac olejem hydrauliczno przekladniowym  john deere Hygard interesuje mnie to poniewaz wszystkie maszyny pracowaly z ciagnikiem john deere a takze pozyczam czasem maszyny od sasiada i tez posiada ciagnik john deere
    • Przez DamianMC16
      Witam,mam problem z ciągnikiem Mccormick Mc 105,podczas mrozu ciągnik zapala bez problemu lecz nie rusza,dopiero po jakimś czasie pracy silnika i ponownym odpaleniu zaczyna jechać.Co może być tego przyczyną?
    • Przez dansobin
      Witam wszystkich,
      Chciałbym uzuskać opinie od innych użytkowników ciągników z serii CX (McCormick oraz CASE), jestem użytkownikiem McCormick CX100 rok 2003, ciągnik ogólnie stan dobry ale wydaje mi się że brakuje mu mocy, Przy orce pługiem 3x40 na IV klasie ma problem osiągnąć 6 km/h, jeżdziłem 3 L (około 5 km/h), ewentualnie na 1 H ale tylko na żółwiu, po rozpędzeniu i przerzucenia półbiegu na zająca ciągnik słabnie, czy to możliwe żeby ponad 100KM miało problem z takim pługiem? Chciałbym zasięgnąć opinii innych użytkowników tak dla porównania przed jakimikolwiek naprawami.
    • Przez Mariusz83
      Witam!

Niedawno kupiłem McCormick CX 105 z 2004 roku, który niepokazuje mi prędkości jazdy i niemogę poszukać przyczyny?