denden

jaja legowe

Polecane posty

denden    2

Witamy, panowie! Jestem z Białorusi i przypadkowo znaleźliśmy to forum szukając gdzie kupić jaja do inkubacji.

Kto chce poznaomitsya i czat - zapraszamy !!!

denden    2

jakie jaja skupujecie?

Nie skupuję w górę, a chcesz kupić wiele próbny, na sebya.Tak że rozcieńczyć krew ptaka i starają się mieć pewne ras kur.

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtal24    393

Andrzej Kryska gość sprzedaje dużo jaj lęgowych do exdrob Kutno poszukaj w necie a jak nie znajdziesz to odezwij się na priv

ZETOR TEAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Skipperab
      Czy jajka kury Czubatki miniaturki (to takie małe jajka ważące około 30 gram) cieszą się jakimkolwiek zainteresowaniem i czy ktokolwiek mógłby je kupić? (To nie oferta sprzedaży tylko pytanie czy na świecie są ludzie w ogóle chętni na tak małe jajka) Jeśli tak to po jakiej cenie byście sugerowali, lub powiedzieli o jakiś skupach takich jaj czy coś takiego. Dziękuję za wszelką pomoc, dopiero zaczynam hodowlę kur.
    • Przez Cosiejakota
      Witam. Ostatnio zdechla mi jedna kura leghorn, nie zauważyłem u niej jakichś niepokojących objawów, ale też miałem mniej czasu i mogłem coś przeoczyć.
      Teraz druga dziwnie się zachowuje, jest słaba, zmęczona, wczoraj prawy cały dzień przesiedziała w jednym miejscu, z zamkniętymi oczami, czasem nawet tak chodzi. Nie zauważyłem żadnej opuchlizny na oczach, powieki wyglądają normalnie. Zauważyłem także wczoraj że unosi głowę do góry, a czytałem że taki objaw jest przy zarażeniu się pasożytem Syngamus Trachea, który lokuje się w tchawicy i kura tak próbuje nabrać powietrza. Niby najłatwiej się zarazić przez dżdżownice i ślimaki. A ślimaków to te kury zjadły sporo. Dodatkowo zauważyłem u niej przezroczysta wydzielinę z nosa
      Istotne informacje:
      Wybieg gdzieś tak 50-60m2, już łysy ale wypuszczam je codziennie na zielony teren
      Mam jeszcze tam 13 perliczek 2 koguty i dwie kurki
      Dostęp do wody cały czas
      Dostęp do pszenicy
      Wypuszczam je na teren gdzie mogą sobie zjeść różne zieloności i pogrzebać w ziemii
      U kogutów także zauważyłem że są jakby słabsze, dodatkowo u jednego słychać jakby był zakatarzony? Przy szybkim oddychaniu jakby miał flegmę? Takie trzeszczenie..

Może to jakiś skutek upałów?
      Od jakiegoś czasu nie daje im witamin, odrobaczane jeszcze nie były
    • Przez Karolinaaa
      Witam. Mam 20 kurek rasy leghorn, niosą się od września. Od dwóch dni zaczynają mi padać. Czy to możliwe że od tego, że nie mogą znieść jajka? Dodam że na 20 kurek mam przeważnie 18-20 jaj. Jaja w ostatnim czasie były zakrwawione. Pierwsza kura która padla miała duże rozwarcie i czubek jajka wystawiał, następnego dnia padły trzy i obok każdej leżało jajko. Wszystkie miały rozwarcie po zniesieniu. Czy ktoś z bardziej doświadczonych hodowców miał coś takiego? Żywią się paszą dla niosek, pszenicą, kukurydza, trawą i obierkami z warzyw i owoców z domu . Proszę o pomoc.
    • Przez casanovva
      Witam, wiem że podobne tematy były już wałkowane ale nigdzie nie jest podane konkretnie. Otóż planuję zakup 60 kur niosek, chciałbym karmić je naturalnymi składnikami. Prosiłbym aby ktoś z Was podał mi na swoim przykładzie proporcję oraz składniki. Planowałem aby głównie były to: pszenica, kukurydza śrutowana, soja śrutowana.

Mam także pytanie odnośnie śruty sojowej, czy ta ze zdjęcia jest odpowiednia?
    • Przez mumio
      Czy obowiązkowa jest rejestracja kilku sztuk niosek hodowanych dla własnych potrzeb? Pytanie powiązane z tematem
      http://www.agrofoto....owaniem-w-krus/
      KRUS mówi, że hodowla musi być zarejestrowana i nie wypłaci odszkowania

szukam przepisów, ustaw, artykułów i nic nie mogę znaleźć jedynie tutaj
      http://www.abc.com.p...u-2003-167-1629
      par.42,43 i 44 ale nic o obowiązku rejestracji hodowli

http://www.lex.pl/du-akt/-/akt/dz-u-2007-5-38?refererPlid=68376126

jeżeli macie podstawy prawne to byłbym wdzięczny za pomoc
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.