Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bobureczek

Zetor 5211 tłumik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
Bobureczek    1

Witam. mam pytanie, czy ktos wie ile kosztuje nowy tłumik do zetora 5211? jaki powinienem wybrac, prosze o podanie cen:) pozdrawiam

Krystian93r    0

U mnie też będzie trzeba kupic ale samo kolanko... :) narazie jest posmarkane nawet już chyba drugi raz to było smarkane...Ech i narazie sie trzyma :) :)

To tanio jak 140zł :) a ciekawe ile samo kolanko....

Wiadomość z agroFakt.pl

m11031993    3
U mnie też będzie trzeba kupic ale samo kolanko... :) narazie jest posmarkane nawet już chyba drugi raz to było smarkane...Ech i narazie sie trzyma :) :)

To tanio jak 140zł :) a ciekawe ile samo kolanko....

sorry pomyliłem się dałem 70zł ale to pół roku temu za sam kolano

zetor5321    1

w katalogu z 2007 r znalazłem taki prosty prostokątny

(tzw tłumnik, krutki,pionowy )za 500zł

a za

taki jak w tych nowszych tylko że koniec ma zagięty to za 450zł

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez RometOgar200
      Witam mam nietypową prośbę otóż dzisiaj o 20 zdaje egzamin na prawo jazdy i uczyłem się na 60siatce, a w ośrodku jest zetor 5320 i ma on inaczej przyciski od włączania świateł itp. I tu moja prośba, czy ktoś kto ma takiego Zetora mógłby zrobić zdjęcie i opisać co do czego jest?  Mniej więcej wiem, ale wolałbym się upewnić, a i jeszcze 1 zbiorniczek wyrownawczy, i ten od płynu hamulcowego jest  pod maską , a bagnet oleju po prawej stronie patrząc od środka?  Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc .
    • Przez Luki1988
      Panowie znacie jakiegos dobrego producenta siłowników ? Chińczyki po 30 zł padają po sezonie. Może lepiej dobrać coś z używek samochodowych?
      Co sądzicie?
    • Przez Elyseo
      Witam. Tak jak w temacie kupię prawy błotnik do Zetora 5011.
    • Przez erniak147
      Witam, właśnie schowałem filtr powietrza pod maske w swoim Zetorku i została mi dziura tzn ta stara kratka z dziurą na rure http://sklep.tzmkalisz.pl/Kratka-siatka-pokrywa-gorna-Z-70475315%283,1868,1295%29.aspx  takie coś i teraz mam prośbę bo nie mogę nigdzie znaleźć tekiego czegoś bądź metalowego żeby było całe bez dziury robił ktoś tzn kupował gdzieś takie coś ? 
    • Przez Mares
      Witam. Szukam spinek tapicerki dachowej do zetora 6245 z kabiną BK7011. W internecie nie mogę ich znaleźć, w katalogu z częściami też tego nie widzę. Może ktoś z was to kupował bądź dopasował jakieś inne zamienniki ?  W załączniku jest zdjęcie o jakie spinki mi chodzi.
      Spinki

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.