Skocz do zawartości

Zetor 8045 – opinie, forum i zdjęcia użytkowników – Agrofoto

Zetor 8045 to model ciągnika rolniczego produkowany przez czeską markę Zetor. Maszyny te są od lat obecne w wielu polskich gospodarstwach, gdzie są wykorzystywane do różnorodnych prac polowych i transportowych.

Na stronie tagu znajdziesz zestawienie merytorycznych wątków z forum oraz galerię zdjęć. Użytkownicy Agrofoto dzielą się tutaj swoimi doświadczeniami z eksploatacji, opisują typowe usterki, sposoby na modyfikacje oraz dyskutują o aktualnych cenach egzemplarzy używanych. Dostępnych jest 13 zdjęć prezentujących ten model w realnych warunkach pracy.

Zachęcamy do aktywnego udziału w dyskusjach. Jeśli posiadasz ten model w swoim gospodarstwie, możesz dodać własne zdjęcia do galerii lub zadać pytanie w jednym z wątków. Wymiana praktycznych spostrzeżeń między rolnikami pomaga w lepszym serwisowaniu i utrzymaniu sprzętu w dobrym stanie.

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

Blogi


Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


ICQ


Yahoo


Jabber


Skype


Lokalizacja


Zainteresowania


Kod pocztowy

Znaleziono 8 wyników

  1. Misiek_98

    Zetor 8045

    Siew prawie zakończony zostało tylko 1.3 ha bobiku do zasiania Jak dziecię się podoba to zostaw ocenę
  2. Pierwsza samodzielna praca, teraz będzie ich coraz więcej
  3. Z albumu: Sezon 2016

    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Odrzechowa Do Df-a był dopięty pług Pottingera 5 obracany
  4. witam kolegów ! mam taki problem z moim zatorem gdy jest zimny jest wszystko oki ale jak się rozgrzeje i łapie duże obroty to strasznie stukocze na pierwszym cylindrze i zaczyna pokazywać niebieski dym jak zgaszę ciągnik i po chwili odpalę jest oki takie coś się dzieje jak silnik łapie duże obroty.
  5. Adam68

    silnik

    Witam mam pytanie czy jest możliwość wymiany tłoków i tulei bez wyjmowania wału korbowego.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v